Вибір музикантів: Omodada
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Omodada

Тернопільський музикант Omodada (він же Лесик Драчук), який є колишнім барабанщиком Los Colorados та екс-учасником електро-акустичного проекту Echo Gardens, а також встиг попрацювати саунд-продюсером Bohomolniy, Piano, DaKooka, Semmar та багатьох інших молодих українських гуртів та стати засновником звукозаписуючої студії «Шпиталь Рекордз», підготував для нашої рубрики «Вибір музикантів» свій улюблений трек-лист.

Українська п’ятірка

 1. ВІА Смерічка – Горянка

  ВіА Смерічка – наша з вами культурна спадщина. Послухайте початок цієї пісні – та це ж тру Black Sabbath! Коли іноземці питають за українську музику, першими в моєму плейлисті йдуть фанкові мотиви цих отців.

 2. Anton Newcombe feat. Nameless (UA, Ternopil) – Карпатський Даб

  Світла сторона соц. мереж – це можливість познайомитись зі своїм кумиром. Так, тернопільська група Nameless завела дружбу та записала спільний трек зі своїм натхненником Антоном Ньюкомбом,який, до речі, є ідолом і для багатьох інших рок-музикантів.

 3. Сестричка Віка – То Моє Море

  Гарний хіт дев’яностих, який, дякуючи Dakh Daughters, знову можна почути наживо.

 4. The Вйо – Зорі

  Обожнюю грати цю пісню під гітарку. У дитинстві кліп на цю пісню справив на мене неабияке враження. Я не розумів ні слова, але тащився по страшній силі.

 5. Скрябін – Руки Медузи

  Взагалі весь Скрябін того часу бомбезний. Правдивий і готичний.

Зарубіжна п’ятірка

 1. Nick Drake – Pink Moon

  Мене пруть олдскульні митці-фріки-одинаки. Поцікавтесь біографією цього чоловіка. Він записав 3 малотиражних альбоми, після чого вкоротив собі віку по причині депресій та непопулярності. А оцінили його музику через 20 років. Це пісня з його останньої платівки.

 2. Sixto Rodriguez – Sugar Man

  Ще однин дивний персонаж 70-х з неймовірною історією та крутими піснями. Рекомендую переглянути фільм Searching for Sugar Man, який зібрав гори премій.

 3. Blur – Charmless Man

  Цю групу заслуховую до дір зі школи. Коли я ще грав у Los Colorados, ми розсилали листи відомим артистам з проханням записати офіційний кавер на їхні хіти. Однією з цих груп була Blur, і ми навіть отримали від них офіційного листа, в якому було 2 слова: «Fuck you». True Story.

 4. Panda Bear – Boys Latin

  Слухати Panda Bear – це як літати в нео-психоделічних хмаринках з мохіто в руках. Навіть якщо ви не знаєте цього чувака, то точно чули його в дуеті з Daft Punk.
  Дуже часто слухаю альбом Panda Bear Meets the Grim Reaper та загалом всю творчість його гурту Animal Collective.

 5. Shpongle – Divine Moments Of Truth

  А це на закуску для повного розриву.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *