Вибір музикантів: Марія Чеба
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Марія Чеба

Щось давненько ми не радували вас новинками рубрики «Вибір музикантів» і от, спішимо виправити цю ситуацію – до вашої уваги улюблені треки молодої цікавої співачки Марії Чеби – фронтвумен гурту Mari Cheba.

Коли мова заходить про українських виконавців, Марія одразу ж зазначає, що надзвичайно переживає за нашу музику та постійно слідкує за її прем’єрами і новинами від її найяскравіших нешаблонних представників. «Про наших скажу, що дуже вболіваю за вітчизняних артистів і слухаю їхні пісні з абсолютно таким же задоволенням,як і твори від фірмачів із зарубіжжя. Рада, що українська музика розвивається в сторону найкращих світових традицій», – розповіла «Нотаткам» Маша.

Марія Чеба

Українська п’ятірка

 1. Cepasa – Сomeback

  Cepasa 31 березня презентує свій новий альбом у Києві, зараз зависла на його новій музиці. До речі, користуючись нагодою, запрошую всіх бажаючих!

 2. Brunettes Shoot Blondes – Every Monday

  Вокаліст Brunettes Shoot Blondes Андрій Ковальов – це мій земляк з Кривого Рогу. Я своїми очима споглядала, як починався його музичний шлях і нещодавно дуже вболівала за нього на відборі до Євробачення із почуттям неймовірної гордості. Пісня Every Monday мені дуже подобається – вона доросла і водночас легка у своїй подачі.

 3. Jamala – Иные

  Jamala – це взагалі моя улюблена українська співачка. Тут, напевно, просто не може бути додаткових коментарів.

 4. SunSay – Выше головы

  Пісня «Выше головы» дуже мотивує мене, як і сам Андрій Запорожець. Він світлий, таких людей не багато і його музика насправді робить нас добрішими.

 5. Юра Самовілов – Напевно

  Дуже талановитий автор із Донеччини. Я вперше його почула з піснею «Гармати» і мене тоді настільки зачепило, що я однозначно повірила в цього артиста. Свій дебютний кліп Юра зняв разом із Віктором Придуваловим, з яким я, до речі, також працювала над першим відео. А оскільки Придувалов, безперечно, шарить у людях, то цей хлопець точно на вірному шляху.

«Фірмовий саунд зарубіжних виконавців не може не приносити задоволення слухачу та ставити високі, але цілком здоланні рамки для наших артистів. Я впевнена, що медійний простір України віднайшов вірний вектор розвитку. Щодо моїх особистих вподобань, то їх настільки багато, що коментувати чи виділяти кожну окрему пісню, напевно, було б не доречно. Тим більше в моїх плей-листах постійно з’являються цікаві новинки. Тож я, напевно, просто складу список пісень, які я найбільше прослуховую станом на сьогодні», – зазначила Марія Чеба. Отже:

Зарубіжна п’ятірка

 1. Son Lux – Easy

  (Пісня, яку багато хто через особливу атмосферу виокремлює з усього репертуару американського post-rock \ trip hop виконавця Райана Лотта, знаного як Son Lux – прим.).

 2. Ásgeir – Going Home

  (Going Home – композиція з першого альбому англійською мовою ісландського соло-співака Ásgeir Trausti – прим.).

 3. Paul McCartney’s – My Valentine

  (My Valentine – перша пісня з п’ятнадцятого студійного альбому в сольній кар’єрі Пола Маккартні. Була створена за участі Еріка Клептона – прим.).

 4. Chet Baker – I’m A Fool To Want You

  (Кавер на відому оригінальну пісню Френка Сінатри, видання якої датується 1958 роком. Знаний американський джазовий музикант і співак Чет Бейкер виконував її у 80-х – прим.).

 5. Best Youth– Red Diamond

  (Перший оприлюднений сингл з дебютного альбому португальського гурту Best Youth – прим.).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *