Роман Веремейчик
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Роман Веремейчик (Lumiere)

Роман Веремейчик – талановитий музикант та композитор, засновник власної музичної формації Lumiere, яка вже зараз може похизуватися неабиякою підтримкою прихильників. Свого часу виконавець підкорив журі та глядачів другого сезону шоу «Х-Фактор», діставшись до фінальної стадії проекту, а після того спрямував усі свої творчі зусилля на розвиток гурту та самого себе у його рамках. Нагадаємо, що буквально кілька днів тому Роман і команда презентували свою нову композицію «Схожа на Дощ», з якою ви, звісно ж, можете ознайомитися на нашому сайті. А яка музика надихає самого артиста – дізнавайтеся з нашого чергового матеріалу рубрики «Вибір музикантів».

Lumiere

Українська п’ятірка

 1. Океан Ельзи – Така, як ти

  Одного разу ця пісня зробила мені велику послугу – вона стала відправною точкою мого творчого шляху, за що я дуже вдячний її автору.

 2. The Hardkiss – Журавлі

  Я є великим шанувальником ліричних балад, і ця пісня, її мелодика дуже гармоніює з моїми внутрішніми відчуттями.

 3. O’Torvald – Ліхтарі

  Завжди з цікавістю стежу за новинками цієї групи, з останнього альбому мені «зайшла» саме ця пісня, напевно тому, що я по своїй натурі мелодист J

 4. Бумбокс – Квіти в волоссі

  Ніколи не забуду: мені 16 років, плацкартний вагон, в навушниках Бумбокс, я їду з маленького провінційного міста підкорювати Київ. Цим все сказано.

 5. Тартак і Катя Чілі – Понад хмарами

  10 клас, перший комп’ютер, у вільний від навчання час я проходжу гру GTA San Andreas, в навушниках по колу грає ця пісня. Коли зараз я її чую, подумки повертаюся в той безтурботний час.

Зарубіжна п’ятірка

 1. Stevie Wonder & Kim Burrell – If Your Love Can not Be Moved

  Я люблю хороший вокал, тому завжди намагаюся слухати ту музику, де вокал переважає. На мою думку, в цій пісні зібралися найбільші вокальні віртуози планети. Був у мене в житті період Стіві Вандера, вокалісти зрозуміють :)

 2. Linkin Park – Breaking The Habit

  Не знаю чому, але ця пісня для мене одна з найкращих взагалі. Linkin Park, Честер Беннінгтон – це ціла епоха, яка назавжди залишиться в моєму серці…

 3. Jeff Buckley – Grace

  Пісня і альбом, в який вона увійшла, повинен послухати кожен. Джефф Баклі вплинув на творчість багатьох видатних музикантів нашого часу.

 4. Muse – Hysteria

  Моє бажання співати в групі з’явилося завдяки творчості цих хлопців. Тут кожна пісня – шедевр.

 5. Thom Yorke – Harrowdown Hill

  Надзвичайно атмосферна, загадкова пісня з не менш загадковою історією…

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *