ШАNA
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Катаріна Леонова

Вокалістка харківського гурту ШАNA, авторка музики та слів пісень колективу, Катаріна Леонова, ділиться з вами підбіркою улюбленої музики, яка її надихає та дає сили долати все нові і нові вершини української рок-сцени. Адже активність гурту ШАNА дійсно викликає захоплення! Незважаючи на досить насичений рік, вже у листопаді цього року команда планує представити унікальну театралізовану програму в рідному Харкові та зіграти великий сольний концерт в києвському клубі Sentrum. Тож пропонуємо і вам надихнутись на вражаючі звершення разом з улюбленою музикою лідера гурту ШАNА, Катаріни Леонової.

ШАNA

Українська п’ятірка

 1. ДахаБраха – Specially for you

  На мою думку, кожна пісня цього колективу – є окремим шедевром.

 2. SunSay – Будь слабей меня

  Погляд Андрія на Світ та життя,проявлений через його творчість, завжди допомогає проходити крізь стіни власних страхів та сумнівів. І робити це без зайвого метушіння. Просто та глибоко. … “разорваны цепи и нет мостов – вот радости этого ада”

 3. Один в Каное – Мамма

  Почула цю пісню лише раз, а потім декілька днів наспівувала ‘боже за що мені стільки сумних пісень?’. Точно влучило прямо під шкіру.

 4. Sinoptik – Brother

  Взагалі, я вважаю цю групу справжнім відкриттям. Слухаючи їхню музуку, в мене виникає відчуття, що я десь на WoodStock 1969 року. Неосяжний Всесвіт та беззупинна енергія музики вищої якості.

 5. её – Хавьер

  Зухвала та сильна пісня! Часто наспівую її, коли ‘так много людей, а смысла так мало’ і треба ‘держать удар’ з сексуальною та грайливою посмішкою.

Зарубіжна п’ятірка

 1. Sade – Love is found

  Sade – дивовижна богиня! Протягом багатьох років не втомлююсь дивуватися цілющій силі її голосу. Щось заспокійливе та материнське є в кожній фразі, якою вона огортає. Справжня насолода для душі. І ця пісня – черговий солодкий нокаут.

 2. Melody Gardot – Love me like a river does

  Актриса, що почала співати після жахливої аварії, яка залишила її майже без здатності рухатись. Спів, як терапія. Музика, як ліки та голос, який здатен зачарувати, заколисати та тихо промовити: «Ей, дЄтка, все це не має значення! Видихай та радій життю».

 3. Bobby McFerrin, Chick Corea, Richard Bona – Invocation

  Живі генії. Колись альбом «Beyond words» відкрив для мене двері в іншу реальність. Думаю, цей альбом я буду слухати все своє життя. Бо ця музика писалася рукою Вічності на замовлення самого Творця.

 4. Dead Can Dance – Song of the stars

  Навіть не пригадаю скільки годин психо-фізичних тренінгів ми з цією групою та саме під цю пісню провели. Динамічна медитація. Під цю музику справді можна дістатися зірок та танцювати на самому краю безодні.

 5. Submotion Orchestra – Finest hour

  Кохатися…кохатися…кохатися…. :)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *