Julinoza
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Юлія Запорожець (JULINOZA)

Юлія Запорожець – засновниця та вокалістка експериментального музичного проекту JULINOZA, який вже зовсім скоро розпочне боротьбу за право представляти Україну на цьогорічному нацвідборі до «Євробачення» із композицією «Хто я?» (більше інформації про пісню тут). Широку популярність група JULINOZA отримала після участі Юлії у телепроекті «Голос Країни» (2017), де своєю самобутністю і унікальною виконавською манерою підкорила серця не тільки тренерів, але і глядачів всього світу. А де саме композитор, піаністка і вокалістка віднаходить джерело власного натхнення, яку музику постійно слухає у плеєрі та які пісні вважає обов’язковими для прослуховування – дізнавайтеся з нашого матеріалу.

Julinoza

Українська п’ятірка

  1. Sunsay – Ни одной

    Хочеться згадати фразу великого Лао Цзи: проговорена істина перестає бути постійною. Здається, вона саме про цей трек.

  2. Jamala – Заплуталась

    Поетична пісня, здавалося б, про зрозумілі речі, але зроблена дуже вишукано і смачно з точки зору електроніки.

  3. The Hardkiss – Make up

    По-моєму, це епохальна пісня, що описує нинішні життєві пріоритети в нашому суспільстві.

  4. Сonstantine – Кровожадность

    Нестандарт для нашої української естради. Образи тарганів мене завжди вражають, як і несподівані рішення в аранжуванні. Сonstantine – один з найяскравіших представників лейблу Masterskaya, який я дуже поважаю, адже вони привносять справжню фірму в український шоубіз.

  5. Onuka – Vidlik

    Нарешті українська сцена набуває інших граней звучання за допомоги своєї колористики.

Зарубіжна п’ятірка

  1. Erik Satie – Три пьесы в форме груши

    Чарівний композитор з натхненного Парижу, засновник мінімалізму в музиці, якому сучасні діджеї і любителі мінімалу мають передати респект. Його музика наповнена кінематографічністю і безсмертним шармом з тонкими музичними рішеннями.

  2. Brandt Brauer Frick – Bop

    Неймовірно стильний симбіоз академічних рішень, сплетених з модними звуками в феєрії справжнього акустичного техно.

  3. Sevdaliza – Ison

    Альбом, який потрібно послухати виключно повністю. Відбірний тріп-хоп з елементами іранських наспівів, неймовірно круті аранжування з вкрапленнями струнного оркестру.

  4. Игорь Стравинский – Весна священная

    Тут без коментарів, князь Ігор підкорював Париж понад сто років тому цим неймовірним твором. Тоді цю музичну і балетну анархію не прийняли, але буквально через кілька місяців публіка усвідомила, що балет з новаторськими танцями без підтримок і дикі гармоніки старовинних обрядів заявили про початок нової епохи в мистецтві.

  5. Francis Poulenc – Двойной фортепианный концерт с оркестром

    Один з найулюбленіших творів, виконувала його ще в школі. Він дарує просто-таки неймовірне натхнення та по праву вважається чудовим прикладом витоку кіномузики двадцятого сторіччя, насичено вируючими новими тенденціями.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *