Вибір музикантів: Ірина Швайдак
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Ірина Швайдак

З радістю презентуємо вам збірку улюблених композицій вокалістки львівського інді-гурту «Один в каное» Ірини Швайдак із коментарями співачки до них. До речі, нещодавно стало відомо, що довгоочікуваний студійний альбом інді-формації побачить світ вже цієї зими, про що ми вас неодмінно додатково проінформуємо. Окрім того, наприкінці січня розпочнеться великий концертний тур колективу, тож слідкуйте за новинами.

Ірина Швайдак

Українська п’ятірка

 1. Fleur – Волна

  Університетський період захоплення цим гуртом лишив по собі слід. Просто люблю Fleur.

 2. Бумбокс – Та что

  У старому плеєрі досі ціла підбірка пісень. Обожнюю таке їхнє звучання.

 3. Гич Оркестр – Тінь День Сум

  Рідко кому вдається вдало переспівати чиюсь поезію. Мені здається, це один з тих випадків, коли вийшло класно.

 4. 4ервоне – Не сьогодні

  Знову університетський період. Мабуть, тоді я найбільше слухала україномовну музику. Мені дуже подобались їхні мелодії. До речі, у цьому гурті грав наш гітарист.

 5. И Друг Мой Грузовик – Ищу друга

  Все про те, яким має бути справжній друг.

Ірина Швайдак

Зарубіжна п’ятірка

 1. Sting – Shape of my heart

  З самого малку відчуваю сильний зв’язок з цією піснею, слухаю її, коли мені треба розставити пріоритети, згадати, хто я і що я. То дуже інтимна і особиста пісня для мене.

 2. Michael W. Smith – Let It Rain

  Пісня в стилі госпел: вона дуже дорога для мене, бо емоційно відображає кількарічний період моїх особистих духовних пошуків істини, Бога та християнських цінностей.

 3. Cezaria Evora – Sodade

  Назва пісні «Саудаде» – це португальське слово, яке не має точного відповідника в жодній мові світу. Воно означає світлий смуток, тугу за втраченим, яке лишило по собі теплі спогади. Мені здається, що попри брак відповідних слів, цей стан мені дуже близький.

 4. Saul Williams – Burundi

  Мені подобаються поети-бунтівники. В афроамериканців це виходить особливо щиро. Пробирає.

 5. Benjamin Clementine – London

  Тексти з глибоким змістом, лаконічні і влучні, подекуди з претензією на геніальність – моя слабкість.


Ірина Швайдак

Вам також має сподобатись...

5 коментарів

 1. Антон says:

  Странная у вас логика, достойные русскоязычные и англоязычные украинские группы вы игнорируете, лишая аудиторию качественного контента, а какие-то подборки публикуете. Двойные стандарты видимо.

  1. Дякую за відгук. Стандарти в нас одні. Концепція сайту «Нотатки про українську музику» – україномовність матеріалу. В будь-якій публікації на сайті обов’язково присутня хоча б одна пісня українською. А «какие-то подборки» так, публікуємо. Добірки від україномовних виконавців.

   1. Антон says:

    Я правильно понимаю, что если бы не трек “Так добре з тобою” вы бы стали публиковать новый Pianoboy?

    Объясните пожалуйста, или дайте ссылку, если уже отвечали на этот вопрос. Согласны ли вы, что подобной “концепцией” способствуете увеличению не качественной украинской музыки? Ну т.е. авторам достаточно для галочки что-то набросать по-украински для публикации, если основной материал не совпадает со специфическими взглядами редакции. Не троллинг и не упрек, я уважаю ваше право обносить вашу территорию любыми заборами. Но мне действительно не приходит в голову ни одного разумного преимущества такого ограничения.

    1. Не все чорне насправді чорне, а біле – біле. Якісна українська музика може бути як україномовною, так й іншомовною. І не якісна також. Але цей ресурс присвячено виключно україномовній музиці.
     Так, про Піанобоя вірно.

 2. Антон says:

  Іринка чудова:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *