Вибір музикантів: Катя Гапочка
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Катя Гапочка

Сьогоднішній допис у нашій постійній рубриці «Вибір музикантів» можна назвати «Натхнення надихаючих – справа рук самих надихаючих» або ж просто «Що грає в навушниках у Каті Гапочки?». Не важко здогадатися, що трохи нижче на вас очікує топ прослуховувань засновниці та фронтвумен однієї з найцікавіших та постійно прогресуючих команд модерної української сцени – «Гапочки». Від Radiohead до Чайковського: так само нетотожно, на зразок зміни етапів формування та діяльності її гурту, доповнювалися і видозмінювалися музичні вподобання самої співачки. До речі той-таки Чайковський, за словами Каті, став шостим додатковим бонус-треком списку, адже його можна було віднести як до вітчизняних, так і до закордонних творів, а просто викреслити якийсь із вже обраних раніше треків видавалося не дуже доцільним. Отже, enjoy!

Гапочка

Українська п’ятірка

 1. Димна Суміш – Не мовчи

  На мій погляд, це був дійсно один з найкращих гуртів України, зокрема, у її андеграундній когорті. Всім нам, безперечно, дуже не вистачає цих хлопців.

 2. Океан Ельзи – Вулиця

  Дуже люблю старих-добрих «Океанів», часто переслуховую твори з ранішнього періоду їхньої музичної діяльності. Зокрема, можу виділити пісню «Вулиця» – найбільш близька особисто мені.

 3. Jamala – Заплуталась

  Чуттєва пісня Джа та й ще неймовірно емоційний кліп до неї. Хто не бачив, обов’язково перегляньте. Це однозначний лайк!

 4. Katya Chilly – Krashen vechir

  Прекрасний голос Каті ніколи не міг лишити мене байдужою. Зрештою, так само як і партія бандури від Романа Гриньківа.

 5. 5’nizza – Весна

  Це пісня, яка щоразу породжує в мені ностальгію за студентським періодом життя :)

Зарубіжна п’ятірка шістка

 1. Radiohead – Everything in its right place

  Перша й однозначно найулюбленіша композиція в моєму плей-листі. Окрім того, це саунд-трек до класного фільму «Ванільне небо». Ця композиція є справжньою медитацією від Тома Йорка і команди – «Все на свому місці»! Оу є!

  Переглянути на YouTube

 2. Michael Jackson – Earth Song

  Без цього твору нікуди. Вже перші нотки даної пісні торкають мене до мурашок. Майкл Джексон, безперечно, геній!

 3. Nina Simone – Feeling Good

  Одна з кращих джазових співачок – просто таки неймовірне виконання. І до того ж ця пісня володіє чарівною властивістю завжди заряджати мене позитивом.

 4. Beck – Everybody’s Got To Learn Sometime

  Саунд-трек до мого улюбленого фільму («Вічне сяйво чистого розуму», – прим). Мало хто знає, що ця пісня насправді – кавер. Композиція була написана гуртом the Korgis ще в далекому 1980. Але, як на мене, саме у виконанні Beck ця пісня звучить найкраще.

 5. Depeche Mode – It’s No Good

  Насправді багато пісень цього гурту наповнюють мій плей-лист. Важко обрати улюблену, але думаю It’s no good – найбільш заслухана мною . До того ж хочу запропонувати вашій увазі альтернативне відео на цю пісню.

 6. Чайковський Адажіо балет «Лускунчик»

  Ось і добралися до імпровізованого бонус-треку. Саме ця композиція свого часу пробудила в мені бажання займатись музикою. У дитинстві мене сильно вразила ця музика, та й, напевно, правильно було б сказати, що продовжує вражати аж до сьогодення!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *