Вибір музикантів: Фріл
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Фріл

Сьогоднішній список своїх улюблених треків для нашої постійної рубрики «Вибір музикантів» підготував Андрій Шалімов, більш відомий як Фріл з гурту «На Відміну Від», а віднедавна і як сольний виконавець під псевдонімом Freel. За словами Андрія, до цієї добірки увійшли виключно свіжі композиції, які не зважаючи на свій юний вік вже встигли ґрунтовно прописатися у його плей-листах.

Українська п’ятірка

 1. PVNCH – Шістьтридцять

  Головний хіт з альбому «Голодний», на який, до речі, скоро буде знятий кліп. 4 історії, 4 людини, які розкриваються через ці історії. За це я і люблю хіп-хоп.

 2. Глава94 – Лезо

  Молоді, нарвані та борзі збирають довкола себе тих, хто ще має лезо. У мене воно, наприклад, з дитинства вмонтоване в долоню, тому я нещодавно з цими чуваками записав спільний трек.

 3. Денні Дельта – О2

  Є складні теми для написання. У той час, коли чи не кожен пише кон’юнктурщину – про війну, про революцію, при чому називаючи речі свої іменами, без образів тощо, Дельта от примудрився написати про секс і зробити це справді круто: так, що віриш. І світ зомлів.

 4. Nashiem Worryk – Скло Від Склянок (Ч.Н.П.Н)

  Чи не відкриття року в українському репі для мене! Дуже талановитий та харизматичний МС з Калуша, який примудряється робити українською так, як не кожен чорний зможе. Дуже раджу!

 5. Belyukin – Про Любовь

  Белюкин – мій давній друг, якому я вже кілька років пророчу долю Гуфа, адже йому завжди вдається зробити так, що я неодмінно впізнаю себе в його історіях. Послухайте, може, і ви побачите там себе. «Ты с томиком Набокова под ночными лампами, я за столиком под окнами курю пятую».

Зарубіжна п’ятірка

 1. Kendrick Lamar – Alright

  Ця пісня стала гімном протестів проти поліцейського свавілля в США. Цей кліп, як на мене, кращий кліп 2015 року. Я все сказав.

 2. Drake – Energy

  Неймовірна енергетика, взагалі тільки цього року відкрив для себе Дрейка. Якщо такі треки він випускає на мікстейпі, страшно подумати, що він готує на альбом.

 3. Vince Staples – Señorita

  Автор дуже крутого альбому, який слухається від А до Я, як, наприклад, «good kid, m.A.A.d city» Кендріка. Важко було виокремити якийсь конкретний трек, але я вибрав цей, до того ж, тут ще й кліп непоганий.

 4. Yelawolf – Devil In My Veins

  Мені здається, та, справжня Америка ось така і є. Пустеля, вірний кінь, себто мотоцикл, «Хороший, поганий, злий», дим у нескінченне небо.

 5. Нигатив – Медленно

  Обожнюю «чєрнуху» та балабановщину! Фургончик, водяра, безвихідь – аж до мурашок. Чи, може, в цьому і є вєлікая сєрмяжная правда?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *