Воплі Відоплясова – Січові стрільці
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Воплі Відоплясова – Січові стрільці (Кліп)

Культові «Воплі Відоплясова» підготували музичний подарунок для українських військових та й усіх вітчизняних меломанів – у рамках вчорашнього святкування Дня Збройних Сил України світ побачив свіжий інтернет-кліп на пісню «Січові стрільці». І хоча сама композиція у виконанні «ВВ» не є новою та неодноразово потрапляла на різноманітні патріотичні збірки (а оригінал авторства отамана Січових Стрільців Михайла Гайворонського існує вже близько 100 років), музиканти впевнені, що саме цей твір якнайліпше пасуватиме до щорічного свята 6 грудня. Нагадаємо, що саме 6 грудня 1991 року було офіційно ухвалено закон «Про Збройні Сили України».

Режисером патріотичного ролику виступила Олександра Брова, а другим режисером та за сумісництвом оператором-постановником став Віктор Клименко. Дуже знаковою і символічною стала знімальна локація – нею виявився побудований Януковичем гелікоптерний майданчик у київському Маріїнському парку. Ще однією родзинкою свіжого кліпу стало залучення до знімального процесу оркестру Збройних Сил України під керівництвом Антонюка Дмитра Жановича.

Окрім того, в анотації до нової роботи «Січові стрільці», учасники «Воплів Відоплясова» запросили всіх бажаючих на свій великий сольний концерт під назвою «ХХХ», присвячений тридцятирічному ювілею творчої діяльності гурту, який відбудеться 10 березня 2016 року в столичному Палаці Спорту.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *