Воплі Відоплясова – Мана
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Воплі Відоплясова – Мана (Кліп)

Спеціально до новорічних свят, культові «Воплі Відоплясова» презентували свій новий офіційний кліп на пісню «Мана» з останнього студійного альбому «Чудовий світ». Режисером свіжої роботи виступив Радіслав Лукін, а головні ролі виконали діти лідера «ВВ» – Олеся та Устим Скрипки. Як розповів батько юних акторів Олег Скрипка, всі музиканти «Воплів» вже далеко не юнаки і саме досвід батьківства допоміг їм зійтися на спільній думці, що виключно дітям під силу змінити цей зовсім недосконалий світ.

Загалом робота над восьмим кліпом з останньої номерної платівки команди тривала досить довго та фактично розтягнулася на цілий календарний рік. Фронтмен «ВВ» розповів в одному зі своїх інтерв’ю, що завжди дуже ретельно та з чималою долею максималізму підходить до створення відео, що потребує додаткового часу, а зваживши на те, що Різдво та Новий рік прийнято вважати дитячими святами, новий кліп було вирішено оприлюднити саме зараз, напередодні зимових свят 2017 року.

Багато хто міг помітити алегоричну схожість сюжетної лінії музичної міні-стрічки «Мана» та подій сьогоденної України: за сюжетом відео, діти, немов справжні воїни, пробираються крізь хащі темного похмурого лісу, отримуючи знання та неоціненний досвід, а з гори на них хижо споглядає злий шаман. І тільки здолавши усі перипетії на своєму шляху, використавши набуті вміння та прислухаючись до власного серця, вони зможуть досягнути мрії – вийти з лісових хащ, здолати лихого чародія, або ж побудувати нову країну.

Цікаво, що «Мана» – це лише перша частина оповідки, а побачити чим же закінчаться недитячі випробування малюків, глядачі зможуть у наступному кліпі «Воплів Відоплясова» під символічною назвою «Диво».

Воплі Відоплясова – Мана

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *