ВВ – Лазня
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ВВ – Лазня (Сингл)

Олег Скрипка і компанія запросили шанувальників української музики до лазні! Саме таку назву носить новий сингл колективу, історія якого, до слова, бере свій початок ще наприкінці вісімдесятих років. На той час у репертуарі «ВВ» існувала російськомовна варіація пісні «Лазня», яку Олег Юрійович пізніше українізував. За словами музиканта, до жодної офіційної платівки «Воплів» згадана композиція свого часу так і не потрапила, а теперішня робота над новим альбомом, запланованим у стилістиці ранніх «ВВ», доречно підштовхнула дати їй оновлене життя.

Разом із тим, окрім поважного віку оригінальної пісні, у сьогоденної новинки є ще один цікавий нюанс у вигляді речитативу англійською і німецькою мовами. І якщо французька мова від лідера «ВВ» ніколи не була чимось дивним, читка німецькою та англійською мовами стала справжньою «родзинкою» «Лазні».

ВВ – Лазня

Цікаво, що разом із прем’єрою синглу «Лазня», «ВВ» оголосили про початок конкурсу-флешмобу, винагородою якого стане дружній похід у лазню разом із Олегом Скрипкою. Для того щоб взяти участь у конкурсі, вам необхідно було на Водохреще зафільмувати своє пірнання у крижану воду, та викласти його у соціальні мережі із хештегом #ВВодохреще. Чекаємо результатів.

«Воплі Відоплясова» також створили спеціальне відеозапрошення до участі у конкурсі, де меломани можуть упізнати музикантів гуртів Kozak System, Bahroma та Latexfauna. А лідер Latexfauna Дмитро Зезюлін, окрім того, виступив ще й у ролі креативного директора даного флешмобу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *