ВВ – Кобіта
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

ВВ – Кобіта (Кліп)

Олег Скрипка буквально з усіх боків оточив себе молодими звабливими панянками в новому кліпі гурту «ВВ» до свіжої пісні «Кобіта». Зйомки ролика проходили у Львові, але цю роботу музиканти присвятили не тільки самим лише львів’янкам, але і всім сучасним дівчатам нашої країни в цілому. Словом, до вашої уваги нова варіація історії «Королева з міста Лева», на цей раз у трактуванні культової української команди.

«Ми зараз всією країною дрейфуємо на захід і якщо раніше «ВВ» співали «я кохаю тебе Галю», то тепер більш модними є західні слівця на зразок «кобіта». Кобіта – це краля, те саме. Це галицький діалект, який використовується в Україні та Польщі, але, окрім того, я нещодавно з’ясував, що це ще і білоруське слово. Тобто це лінгвістичне об’єднання Речі Посполитої, якщо можна так сказати. Видно, що це давнє слово», – коментує Олег Скрипка.

Режисером нового відео виступила Олена Вінярська, знана своєю співпрацею з величезною кількістю українських популярних артистів. «Це перший раз, коли я повністю довірився режисеру. Раніше я сам знімав кліпи, або ж втручався дуже сильно у процес, як то було, наприклад, із кліпом «Весна». Коли ми його зняли, я забрав всі матеріали і власноруч перемонтовував його і переробляв. Цього разу я майже не втручався і залишився дуже задоволеним результатом», – додав лідер «ВВ».

ВВ – Кобіта

ВВ у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *