В.уЗ.В. feat. Freel, Вiктор Павлiк – Спокою Не Буде
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

В.уЗ.В. feat. Freel, В. Павлiк – Спокою Не Буде (Сингл)

Перед вами результати доволі неочікуваної спільної роботи трьох різних виконавців: гурту «Вхід у Змінному Взутті», ФрілаНа Відміну Від», Freel) та, як це не дивно, Віктора Павліка, які утрьох записали пісню «Спокою не буде». І мова у цій композиції піде про президента однієї дуже агресивної сусідської держави.

«Я мав брати участь у записі одного з треків на новий альбом «В.уЗ.В.» – там перероблялися старі треки цього гурту, писалися нові. Зрештою я замість того, щоб зачитати кілька рядків у старій пісні, взяв участь у написанні кількох нових треків. Олександр Стьоганов, засновник «В.уЗ.В.» та кумир мого дитинства, дав мені кілька інструменталів, розповів, що хотів би чути на них. Однією з тем був путін, його життя, історія, долі донбаських дітей, які страждають від війни.

Я написав досить великий куплет, в якому виклав те, як бачу цю історію, Стьоганов дописав свою частину, а на приспів несподівано покликав Віктора Павліка. Я, чесно кажучи, був вражений, як Віктор працює перед мікрофоном – все схоплює на льоту, пише все начисто майже з першого дубля – величезний професіонал! Ось так ми втрьох і розповіли про президента Росії, якому спокою, сподіваюсь, не буде не тільки на небі, а й на землі», – поділився з читачами «Нотаток» Фріл.

В.уЗ.В. feat. Freel, Вiктор Павлiк – Спокою Не Буде

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. folker says:

    Так це ж не новинка! Вже чули таке на альбомі ВУЗВ “For Ever” минулого року.

    1. Так, все вірно, але виконавці вирішили, що тоді цій пісні було приділено не достатньо уваги. Тому було створено окрему обкладинку і опубліковано її у якості інтернет-синглу. Ми також вирішили поділитися :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *