Вхід у Змінному Взутті – For Ever (Альбом)
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

Вхід у Змінному Взутті – For Ever (Альбом)

Маємо чималу порцію олдскульного хіп-хопу для ваших динаміків: близько півроку тому ми вже повідомляли вас про новий EP-реліз For Ever від знаної української команди скоромовників «Вхід у Змінному Взутті», ну а наразі настав час ознайомити вас зі свіжим повноформатним альбомом «ВуЗВ» із тотожною до EP назвою. До згаданої платівки, яка декілька днів тому офіційно з’явилася на сервісі SoundCloud, увійшло 14 композицій, створених спільно з багатьма друзями та колегами музикантів, а також одинадцять поміжтрекових скітів. Для тих, хто не надто знайомий із реп та хіп-хоп жаргоном зазначимо, що скіт – це не гірське сховище відлюдника, як напевно вирішили б усі ерудити, а різноманітні вставки між композиціями, діалоги, монологи, пояснення до наступного треку, тощо.

Варто відмітити, що так само як і вищезгаданий EP, альбом For Ever також особливий для «ВуЗВ», адже присвячується двадцятій річниці творчої діяльності колективу. Відштовхуючись від такого ювілейного статусу відмітимо, що на диску слухачів очікує чимало приємних сюрпризів, зокрема, дуетних, серед яких спільні роботи із гуртом «The Вйо», оленезнавцем Віктором Бронюком з гурту «ТІК», Фрілом з «На Відміну Від», новоспеченою рок-зіркою Віктором Павліком, реп-гумористом Сергієм Сивохо та багатьма іншими. For Ever вмістив у себе як старі, добре знані роботи гурту «Вхід у Змінному Взутті», оновлені та осучаснені учасниками проекту та їхніми друзями, так й абсолютно нові напрацювання.

Нова платівка вже достатньо давно надійшла у продаж на сервісах продажу контенту iTunes та Google Play, а, окрім того, у вас є можливість підтримати «ВуЗВ», придбавши ліцензійний компакт-диск у великих музичних магазинах ваших міст.

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *