Вхід у Змінному Взутті – For Ever
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

Вхід у Змінному Взутті – For Ever (EP)

Ветерани українського репу та хіп-хопу, колектив «Вхід у Змінному Взутті», на чолі зі своїм незмінним лідером Олександром Стьогановим, напередодні нещодавніх зимових свят оголосили про вихід свого нового EP-релізу під назвою For Ever, який передує випуску цілого повноформатного альбому. Тоді свіжий EP можна було лише офіційно придбати в Інтернеті за допомогою спеціальних онлайн-сервісів, але звісно ж, час линув, і от наразі всі треки свіжого міньйону вже доступні для прослуховування у соціальних мережах. Проте ми закликаємо вас придбати ліцензійний контент «ВуЗВ» за допомогою iTunes, Google Play або інших тотожних офіційних сайтів, кому які більше до вподоби.

Згаданий міні-альбом For Ever гурту «Вхід у Змінному Взутті», так само, з рештою, як і майбутній лонг-плей, є ювілейним релізом та присвячується 20-річчю творчої діяльності музичного проекту. Свіжий EP вмістив у себе три авторські треки та інструментальну караоке-версію пісні «Час минає», у створені яких музикантам «ВуЗВ» допомагали їхні близькі друзі та колеги: Нiкiта Горюк з Quest Pistols, Cергій Сивохо, Мацу, Jarome (Без кордонiв Трiйки), Юджин (Новий Союз), О. Тунев.

До слова, майбутній ювілейний альбом готує для слухачів ще більше цікавих та навіть несподіваних дуетів, зокрема, на ньому будуть представлені спільні треки з гуртом Thе Вйо, Віктором Бронюком (ТІК), Віктором Павліком, Фрілом (На відміну від) та багатьма іншими. Загалом, платівка вмістить себе 8 нових треків та 7 перезаписаних хітів «ВуЗВ». Реліз альбому заплановано на зиму 2016 року, тож не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *