Все Поруч – Всесвіт
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Все Поруч – Всесвіт (Сингл)

«Нехай на обрії сходить Весна», – побажав усім меломанам Микола Білик, засновник музичного проекту «Все поруч», презентувавши разом із тим свою нову студійну роботу під назвою «Всесвіт». Відповідно до назви, свіжа композиція носить філософський характер та у розрізі людських взаємовідносин розповідає про речі достатньо глобальні, але разом із тим і дуже близькі кожному.

«Думаю, що наразі це моя найкраща і найглибша пісня. Зовсім інша, ніж попередні, але до якої я би без них не дійшов. Одна з тих пісень, що пише себе сама. Крутиться у тебе в голові чи грудях, поки не завершиш і яка сама тебе заворожує, в якій навіть для тебе, як для автора, лишається таємниця – це дещо більше, ніж ти сам. І частково тому я навіть не братимусь пояснити, про що вона, бо насправді вона про все (така собі моя особиста «Теорія всього»).І ще я радий, що це той випадок, коли слова настільки “міжрядкові”, що кожен може розгорнути їх якнайближче до себе і побачити її через себе, і себе через неї. Для когось це може бути пісня про світ, для когось про людину, ще для когось про Бога, про зневіру і віру, про пошук, про радість і любов, про сни, про народження. І насправді кожен матиме рацію, бо вона дійсно про все це – так чи інакше. Я зі свого боку лише можу і хочу побажати, щоб у кожного обов’язково був хтось (або щось), хто би дихав у його вітрила, наближаючи Весну», – розповів читачам «Нотаток» Микола.

Додамо, що за словами засновника «Все поруч», наразі у його житті повністю відсутні будь-які музичні стратегії, творчі плани, активні заняття власним проектом, чи, тим паче, маркетинг. Але, звісно, повністю прибрати з життя музику абсолютно не можливо, ще одним приємним доказом чого і стала новопрезентована композиція «Всесвіт». Що ж, вже чекаємо на наступні сюрпризи і покладаємо надію на їхню доволі скору появу!

Українська музика: Все Поруч – Всесвіт

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ігор says:

    Дякую за знайомством із творчістю Микола Білика. Файно є!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *