Все Поруч – Вени
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Все Поруч – Вени (Альбом)

Коли учасники молодого запорізького гурту «Все Поруч» бралися за роботу над своїм першим альбомом «Вени», то спершу вони його бачили у суто акустичному форматі. Втім, у процесі запису більшість пісень набула «повноцінного» звучання за рахунок появи в аранжуваннях електрогітари, басу, ударних та джембе. Студійний запис музичного матеріалу відбувався на місцевій запорізькій студії StudioRoom 87.

«До нашого дебютного альбому «Вени» увійшло 11 різних за звучанням і настроєм пісень-пульсацій. Тут є і драйвові рокові композиції, і лагідна лірика, а любовні і соціальні мотиви щільно переплелися між собою. Загалом, цей альбом про найважливіше, внутрішнє, про те, що «живе у нас у крові», про любов, яка завжди пульсує нашими венами», – розповів читачам «Нотаток» лідер та вокаліст гурту «Все Поруч» Микола Білик.

Варто додати, що окрім Миколи (вокал, тексти і музика), над альбомом також працювали Ксенія Шерстякова (клавішні, гітара), Михайло Погорнєв (акустична гітара), Тетяна Нарушина (бек-вокал, клавішні), Олександр Мінаєв (акустична гітара, електрогітара), Юрій Курган (ударні, семпли, електрогітара) та Владислав Груба (перкусія).

Концертна презентація платівки відбулася у рідному для музикантів Запоріжжі та зібрала понад 150 прихильників юного колективу, які окрім пісень з альбому «Вени» змогли почути того вечора ще близько 10 незаписаних робіт. Всі вони, за планами команди, увійдуть до наступного повноформатного лонг-плею, роботу над яким незабаром буде розпочато.

Українська музика: Все Поруч – Вени

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *