Vroda - Не жаль мені вечорочка
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Vroda – Не жаль мені вечорочка

Поєднати в одному музичному руслі етнічну та електронну музику, створивши близький сучасним молодим українцям продукт – саме таке завдання ставили перед собою учасники проекту VRODA під час створення своєї нової композиції «Не жаль мені вечорочка» та відеокліпу до неї. «Ми спробуємо поєднати сучасність та українські традиції, акцентувавши увагу на тому, що наша рідна етніка може бути осучасненою, колядки можуть бути популярними серед молоді, а українські пісні можуть зігрівати душу не одного покоління», – розповіли дві чарівні фронтвумен проекту. Цікаво, що гурт VRODA вже зараз може сміло похизуватися своїми досягненнями на творчому поприщі, адже за відносно невеликий термін, існування проекту, вони стали чверть фіналістами національного відбору до Євробачення та учасниками й призерами інших різноманітних конкурсів та фестивалів.
На сьогоднішній день, витончений етно-поп колектив VRODA складається з двох вокалісток – Ані Заклецької-Бурак та Олі Нестеренко, а також засновника проекту, композитора, автора текстів, аранжувальника і саунд-продюсера – Василя Ткача. Тож останній хіт колективу «Не жаль мені вечорочка» теж його рук справа.
Режисером свіжої відео роботи колективу виступив молодий кліпмейкер Владислав Кочатков, який також з’являється в кадрі у якості одного з героїв. Чоловік популярної ведучої Соломії Вітвіцької потрапив на плівку майже випадково, адже так трапилось, що буквально в самому розпалі зйомок Владислав вирішив дещо видозмінити сценарій, що дозволило додати у сюжетну лінію ще одного персонажа.
Варто зазначити, що робота над останнім кліпом гурту VRODA була завершена ще у 2013 році, але коли прийшов час презентувати глядачам результати кропіткої роботи, Україну охопили хвилі новітньої національно-визвольної революції, яку, до речі, дівчата активно підтримували й виступали на головній сцені Євромайдану. «Наразі ж ми відчуваємо, що суспільство потребує більше позитивних і світлих емоцій, більше добра, більше хороших неполітичних новин. Наше нове відео, власне, й було створене для того, щоб цю негативну гегемонію трошки посунути, адже пісня «Не жаль мені вечорочка» – запальна та весела. Сподіваємося, що таким чином настрій українців, які її слухатимуть, теж стане кращим», – розповіли вони.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок музика, музика українською, украинская музыка, Vroda, врода, гурт Vroda, кліп Не жаль мені вечорочка, Vroda 2014, новий кліп

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *