Дискографія:Вперше Чую

2009 – “СкаСка”

2011 – “ПрямоТок”

Перші записи київського гурту “Вперше Чую” (тоді “ТетраКолор”) були дуже популярні у колах студентів журналістського фаху, адже гурт було започатковано саме двома студентами. Драйвові і веселі пісні радо сприймалися молоддю, яка знаходила в них своє відображення. Професійно займатися музикою хлопці розпочали після долучення до колективу третього учасника. Тоді ж і було вирішено змінити назву, бо “ТетраКолор” – гурт, що було створено для власного задоволення і виступів перед невеликою компанією друзів, а музиканти постійно розвивалися, навчалися, прагнули більшого і врешті-решт просто переросли такий формат.

Кинути журналістський фах учасників “Вперше Чую” спонукало глибоке переконання у тому, що єдина свобода слова, що лишилась в Україні, знаходиться саме у музиці. Саме у ній можливо відображення ідей і переконань, адже залишатися аполітичними, в наш час, вкрай складно. Не зважаючи ні на що, музичний аспект “Вперше Чую” не втратив свого студентського запалу і настрою, а лише став більш досвідченим і професійним.

Кожна пісня з репертуару є нічим іншим, як реальною історією з життя, адже за словами музикантів, не треба вигадувати чудернацькі тексти і ситуації, бо реальне життя і так сповнено ними майже кожен день. Окрім музики, хлопці серйозно захоплюються байкерським рухом, адже вважають цю справу найкращим антидепресантом у найрізноманітніших життєвих ситуаціях. Вокаліст Григорій Вагапов – віце-президент професійного мотоклубу під назвою “Нічні Птахи”.

Свій перший студійний альбом “Вперше Чую” записали у 2009-му році за дуже дивного збігу обставин, адже передувало йому серйозне падіння Григорія з мотоцикла, і не деінде, а перед самою студією звукозапису. Тоді і було вирішено записувати матеріал, сприйнявши цю ситуацію за своєрідний знак, адже у випадковості хлопці не дуже вірять. Після виходу альбому, музична радіостанція “Джем” нагородила музикантів у номінації “Дебют року”, додавши певний поштовх і стимул до подальшої праці. Саме ця праця за два роки матеріалізувалася у другу платівку під назвою “ПрямоТок”, яка за словами музикантів, стала справжнім байкерським альбомом як за духом, так і за тематикою. Зараз музиканти активно працюють над свіжим матеріалом, не забуваючи і про своїх слухачів та відвідуючи найрізноманітніші міста України зі своїми концертами.

Всі записи з теґами “Вперше Чую”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *