Вперше Чую - Від Майдану до Айдару
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Вперше Чую – Від Майдану до Айдару (Кліп)

«Від Майдану до Айдару я везу тобі гітару, бо тому, хто їде в військо, треба пісня», – заспівали у своїй новій пісні музиканти столичного гурту «Вперше Чую». Композицію «Від Майдану до Айдару» учасники колективу присвятили всім борцям за волю та державність України та особисто командиру «Золотої роти» добровольчого батальйону «Айдар» Сашку Італійцю, який загинув боронячи нашу країну. Після завершення подій на Майдані, Сашко прийняв рішення відправитись на фронт, де героїчно загинув, рятуючи наших хлопців на 32-му блокпості, які потрапили у засідку. Сашко був одним із засновників «Золотої роти», яка у своїй більшості складалася з майданівських активістів.
«Нещодавно я був у розташуванні батальйону «Айдар», у своїх друзів і товаришів із «Золотої роти». Було 40 днів від дня загибелі її командира Сашка Італійця. Імпровізовані концерти відбувалися прямо на блокпостах, у місцях відпочинку бійців, у наметах, на лафетах, на ящиках з гранатами – словом будь-де, де люди просили заспівати їм пісню. Найбільше вразило те, що як тільки люди відчувають, що ти – свій, вони хочуть заспівати у відповідь, поспівати разом», – розповів лідер «Вперше Чую» Григорій Вагапов. Він також зазначив, що пісня «Від Майдану до Айдару» стала для нього своєрідним путівником, адже написавши її, Григорій пізніше поїхав за цим маршрутом немов по інструкції.
Додамо, що нещодавно Григорій, також відомий своїм палким захопленням байкерством, запропонував широкому загалу схему внутрішньої реабілітації українських бійців, що повернулися з війни. «Їм вкрай важливо залишатися у колі близьких людей, мати устав. Все це підпадає під визначення мотоклубу. І тому я вважаю, що саме мотоклуби мають прийняти та згуртувати наших бійців. У цього об’єднання вже навіть існує варіант імовірної назви – «Укропи МС». Запрошую до діалогу всіх, кому цікава ця тема», – поділився своїм баченням вирішення проблеми повернення до мирного життя вояків співак.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Вперше Чую, Від Майдану до Айдару, Кліп

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *