Вперше Чую - Ізопова мова (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Вперше Чую – Ізопова мова (Кліп)

Друзі, вже у цю неділю, 26-го жовтня 2014 р., всіх нас очікують позачергові вибори народних депутатів до ВРУ, тож не полініться сходити на свої виборчі дільниці та зробити власний незаангажований вибір. Історію про те, що може бути, якщо не ходити на ці самі вибори, підготували для вас музиканти київського гурту «Вперше Чую». Учасники колективу закликали всіх прийти на дільниці для того, щоб Україною більше ніколи «не верховодили фарбовані лиси». Саме про це іде мова у свіжому кліпі на пісню «Ізопова мова», який було знято за мотивами антиутопії Джорджа Орвелла «Ферма тварин» та казки Івана Франка «Фарбований лис».
Нове відео знімали спеціалісти продакшн-групи «ТрансМиссия TV» за підтримки Docker Trend, «Отаман» та мистецької агенції «Наш Формат» на території новітнього пам’ятника жлобству – Межигір’я. За словами учасників «Вперше Чую», Межигір’я для всіх стало справжнім символом марнотратства та марновірства нашої доби, місцем концентрації несмаку великих грошей. Однак не варто забувати, що у кожної доби є своє Межигір’я.
Як розповів лідер гурту, Григорій Вагапов, це той самий випадок, коли пісня дочекалася декорацій для свого кліпу. Зазначимо, що композиція «Ізопова мова» була написана спеціально для другого міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни».
Презентували свій новий кліп музиканти у столичному ресторані «Tennessee steak house», за підтримки своїх шанувальників, друзів і колег.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Вперше Чую, музика українською, украинская музыка, Ізопова Мова, V4, кліп, 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *