VovaZiLvova – Сумував без вас засранці
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

VovaZiLvova – Сумував без вас засранці (Кліп)

«Від мене проукраїнська музика, від вас лайк, комент і репост на ютубі; по-моєму, нормальна схема»: VovaZiLvova презентує кліп «Сумував без вас засранці».

VovaZiLvova остаточно повертається в український медіа-простір! Виконавець повернувся з Лос-Анджелеса на батьківщину й обіцяє робити нову музику, багато нової музики. Нагадаємо, що зовсім нещодавно артист оприлюднив новий міні-альбом «Музика радості в бідові часи», а сьогодні зарелізив свіженьке відео «Сумував без вас засранці», яке знімав Олександр Фразе-Фразенко.

«Братики і сестрички! У час, коли музики виходить так багато, але проукраїнської так мало, для розвитку сучасної української культури, життєво необхідно аби усі ми робили те шо можемо, з тим шо маємо і там де ми є. Сам я, задля того щоб робити те що залежить від мене, проміняв комфортний, сонячний і вічнолітній Лос Анжделес, де мешкав останні 6 років, на рідний, дощовий Львів з похмурими обличчями, поганими дорогами і малими гімнюками, які навіть тут, слухають репчик мовою агресора. Що у цій ситуації можу робити я? Я можу робити музику. Багато музики. Це і робитиму! А вас прошу про одне: кому зайде, лупніть будь ласка лайк, будь-який коментар і поділіться цим відео з друзями у своїх соціальних мережах. Свій до свого по своє! Бо якщо здоровий український контекст не будемо творити ми , то, як показує досвід і попередніх віків загалом і останніх тридцяти років зокрема – ніхто його для нас не створить. Ніхто крім нас! Слава Україні!» – написав в анотації до відео «Сумував без вас засранці» VovaZiLvova.

VovaZiLvova – Сумував без вас засранці
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *