VovaZiLvova & Morphom – Шукав тебе, Знайшов тебе
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

VovaZiLvova & Morphom – Шукав тебе, Знайшов тебе (Сингл)

Після магії, знайденої під час створення спільної пісні «Сонце», Вова зі Львова і Морфом повертаються з танцювальною баладою «Шукав тебе. Знайшов тебе», для того аби раз і назавжди любити і танцювати!

Ось що розповів про сам трек VovaZiLvova:

«Хто шукає – той знаходить, було сказано кимось, колись і десь, і дякувати Всесвіту, це не тільки правда – про це ще й можна написати пісню! Бо пісні про любов – це пісні про вічне, а вічність – це те, що турбує людей найбільше, коли вони слухають музику, прямуючи на роботу, яку ненавидять, чи по інших магазинах і справах.

Історія ліричного героя пісні “Шукав тебе. Знайшов тебе” це історія героя, що шукав і знайшов. Змагався і переміг. Пішов і вернувся. Полюбив і більше не розлюблював. Бо саме так роблять ліричні герої, якщо вони дійсно герої, а не тільки ліричні.

Четвертий абзац присутній тут виключно з метою надати цьому прес релізу більшого об’єму, а відтак, дати поштовх народженню причинно-наслідкового зв’язку про те, що більше = краще. Зв’язку, тим не менш ілюзорного, а відтак не заслуговуючого на більше, ніж один абзац.

Підсумовуючи, хотілось би подякувати за те, що читаєте це, а потім підтримуєте пісню «Шукав тебе. Знайшов тебе» так, як можете. Або трошки більше. У ваших руках знаходяться музичні смаки Людей – найкращого і найгіршого, що траплялось із ціє планетою, і це не тільки неймовірна відповідальність, а ще й дуже спокусливе становище, довгостроковим наслідком якого, може бути як занепад цивілізації, так і її розквіт. Слава Україні!»

VovaZiLvova & Morphom – Шукав тебе. Знайшов тебе

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *