VovaZiLvova & MamaRika
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

VovaZiLvova & MamaRika – Серце стукає стукає стукає (Кліп)

MamaRika і VovaZiLvova презентували спільний трек «Серце стукає стукає стукає» у супроводі офіційного відео. Ідея, зйомка, монтаж, кольорокорекція: ZOO Cinema.

За словами артистів, пісня «Серце стукає стукає стукає» розповідає про кохання та невдачі у стосунках, про страх та спорідненість душ. На думку виконавців, окрім позитивних аспектів, кохання здатне принести у життя чимало складнощів, особливо якщо ти раніше вже «обпікався». Після невдалих стосунків людиною часто керує страх розчаруватися знову, але саме через цей страх ми ризикуємо не помітити рідну душу, пропустити свою долю. Тому страх і кохання – речі взаємовиключаючі. Саме про це і заспівали VovaZiLvova і MamaRika.

Що ж стосується самого кліпу, то у ньому також присутня достатня доля сиволізму – тут завуальовано показано емоції, які заважають людям знову повірити у кохання: гнів, образу, тривожність, заздрість, смуток, страх, жаль… Всі вони, так чи інакше, стоять на шляху до щастя.

«Якшо вам сподобається це відео – підіть на Ютуб і напишіть про це кілька слів. Якшо не сподобається – підіть на Ютуб і напишіть кілька слів і про це. Якшо ви мали то всьо десь – теж не страшно, бо раптом ваші коментаторські таланти чекали саме цього моменту, щоб прокинутись, і всюди буйно зацвісти?!» – коментує у соціальних мережах VovaZiLvova.

VovaZiLvova & MamaRika – Серце стукає стукає стукає

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *