Вова Шпак (Інтерв’ю)
Інтерв'ю, Матеріали

Вова Шпак: Продовжуємо підігрівати цікавість слухачів до творчості ANEBO (Інтерв’ю)

Не так давно київський рок-гурт ANEBO представив на розсуд слухачів свій новий сингл під назвою «Секс і Бажання», який вже встиг отримати чимало схвальних оцінок від українських меломанів. З цього приводу ми вирішили поспілкуватись із лідером гурту Володимиром Шпаком та спеціально для вас з’ясувати, які ж сюрпризи очікують на прихильників формації у найближчому майбутньому.

— Вова, привіт. Ну що, розкажи, чим наразі живе «Анебо»?
— Привіт! Наразі ми закрилися на студії у пошуках свого звуку – це досить цікавий і непростий процес. Інколи в експериментах ми заходимо трошки не туди, тож доводиться повертатися до «вдалішого» варіанту звучання та подачі, але результат зазвичай нам дуже подобається, бо дійсно живі записи у студії зробити непросто.

— Нещодавно ви презентували сингл «Секс і Бажання». Чим порадуєте прихильників далі?
— Цей сингл ми написали в стані емоційного захоплення і оптимізму, які подарувало це літо – отже, від прихильників ми очікуємо їхніх посмішок та драйвового настрою! І щоб вони взагалі не охололи, ми підігріємо їхній інтерес до нашої творчості швидким виходом наступної композиції, яку ми вже записали (на цей трек згодом вийде і відеокліп). А ще цього року ми зробимо великий сольний концерт у Києві, куди запросимо друзів і всіх, хто нас слухає та підтримує.

anebo-int-2

— Розкажи трохи про ваші вищезгадані музичні експерименти на студії
— О, ми дуже любимо експерименти! Ось, наприклад, нещодавно додали нові електронні ефекти в музику, які тепер граємо вживу і на концертах. А для фестивалю «Бандершта́дт» і взагалі ми з гітаристом Максимом готували електронно-акустичну програму, яка попри всі наші переживання, прийшлась до душі слухачам.

— А який свій музичний експеримент ти вважаєш найсміливішим у житті?
— Гадаю, це виступ у Відні на концерті, присвяченому пам’яті Моцарта у самому великому концертному залі класичної музики. Того дня ми з ансамблем зайняли призове місце.

— Як щодо екстриму? Який найекстремальніший вчинок ти зробив?
— Взагалі-то я ризикую кожного дня і вважаю що без ризику немає розвитку. Для мене найекстримальнішим вчинком у житті були зйомки у Таїланді, на яких я робив каскадерський трюк.

— Твій життєвий принцип, що не раз виручав?
— Вік живи – вік навчайся.

— Твоя улюблена на сьогоднішній день пісня?
— Із репертуару нашого гурту ANEBO – це пісня «Рішення». А от щодо іноземного музичного ринку, я, мабуть, виділю Sting – Shape of my heart.

— Дякую. Очікуємо на новий сингл!

anebo-interv

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *