ВоЦап - Покинуті міста не пробачають надто сонячних днів
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ВоЦап – Покинуті міста не пробачають надто сонячних днів (EP)

«Покинуті міста не пробачають надто сонячних днів» – під такою поетичною назвою світ побачив новий міні-альбом київсько-харківського проуз-панк гурту «ВоЦап». Цей EP став другим офіційним релізом молодого колективу слідом за дебютною платівкою «Як всі», та вмістив у себе сім авторських треків, написаних на вірші молодої української поетеси Ольги Єрмак під псевдонімом Мідна. Варто додати, що використані в «Покинутих містах» твори увійшли до поетичної збірки письменниці під назвою «Стосонце».

Всі сім новопредставлених композицій учасники «ВоЦап» виклали у всесвітню мережу для вільного розповсюдження, так само як і попередній студійний альбом. «Покинуті міста не пробачають надто сонячних днів» записувався на харківській студії звукозапису Riff Records протягом 2013-2014 років.

До складу нового EP увійшла і раніше відома пісня «Львівська залізниця», на яку хлопці з «ВоЦап» відзняли свій дебютний відеокліп. До слова, про вищезгадане відео ми вже писали раніше, тож переглянути його ви також можете на нашому сайті за наступним посиланням.

Долучайтесь до офіційних спільнот молодого гурту ВКонтакті та Фейсбуці і слідкуйте за новинами від музикантів.

[fap_track id=”5790″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *