ВоЦап - Львівська залізниця
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ВоЦап – Львівська залізниця (Кліп)

Музиканти проуз-панк гурту «ВоЦап» відзняли свій перший відеокліп на пісню «Львівська залізниця», який було вперше презентовано на мистецько-музичному фестивалі «Кобзарт», що відбувся у Києві. У відповідності до назви композиції, знімати кліп на неї музиканти вирушили залізничною дорогою у мальовничий та по-своєму унікальний закарпатський край. Учасники гурту відшуковували найбільш цікаві місцини від Харкова до Західної України, поруч з якими пролягають лінії залізничного сполучення. Родзинкою та основою свіжої відеороботи у результаті стала унікальна поліська «Кукушка» – одна з трьох діючих вузькоколійок із пасажирським рухом, довжиною у 106 км, яка до того ж є чи не єдиним зв’язком з великим світом для мешканців багатьох прилеглих до неї сіл та селищ. Місцеві жителі дещо соромляться її, натякаючи на старовизну та допотопність, проте музиканти для себе відмітили «Кукушку» як річ своєрідну, цікаву та, що не менш важливо, корисну.

Розпочались зйомки на великому мості у Харкові, з якого і стартувала подорож гурту «ВоЦап». Місцеві жителі, зважаючи на напружену ситуацію в країні, а також доволі невеликий процент україномовного населення, ставились до знімальної групи із недовірою, проте були й такі, які самі напрошувались у кадр. На Харківському залізничному вокзалі музикантам навіть довелось сказати, що вони знімають сюжет про харківських поетів кінця 20-х – початку 30-х років.

Не обійшовся знімальний процес і без ексцесів. «Інцидент мав місце, коли ми їхали машиною через Тернопіль. Там нас зупинили співробітники ДАЇ та почали безпідставно примахуватись. Наш водій зробив величезну помилку, коли пішов розмовляти до них у машину. Ну а ми за ним пішли вже з камерою, і один даїшник нашому оператору затис пальці дверцятами. Подавали до суду потім. Суд, до речі, виграли».
Зазначимо, що музиканти харківсько-київської формації «ВоЦап» нещодавно презентували також свою дебютну платівку під назвою «Як всі», що вмістила в себе десять номерних композицій, а також п’ять бонус-треків з репертуару сайд-проекту хлопців Fekaladka.

ВоЦап – Львівська залізниця

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *