Восьмий День – Вільні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Восьмий День – Вільні (Сингл)

Прем’єра на «Нотатках»! Нещодавно учасники столичного гурту «Восьмий День» запросили своїх відданих слухачів заспівати разом із ними на студії, а у що саме в результаті вилився цей креативний задум, усі охочі меломани вже зараз мають можливість дізнатися, ознайомившись з новою піснею «Вільні». Свіжий сингл став другим оприлюдненим треком з майбутнього альбому команди, над яким «Восьмий День» продовжують активно працювати в оновленому складі.

За словами хлопців, композиція «Вільні» – про неймовірно відданих своїй справі людей, про всіх тих, хто прямує до цілі, не зважаючи на перепони, про всіх скажених та вірних своїм ідеям. «Базовий задум даної пісні з’явився ще на початку року, коли записували «Лінію» – в той час ми почали працювати над нею на репетиціях. До речі, її робоча назва, на той момент була LP, тобто Linkin Park, адже нам вона дуже нагадувала пісні цього гурту за настроєм. Ми досить довго відшуковували потрібний ритм, бо весь час пісня здавалась то занадто швидкою, то навпаки, занадто повільною. А от по формі все навпаки – як то було придумано на перших репетиціях, так все і лишилось у фіналі», – розповів читачам нашого сайту гітарист команди «Восьмий День» Віталій Донець.

Він також зазначив, що наразі гурт виношує ідеї стосовно зйомок офіційного відео до пісні «Вільні» і планує максимально найближчим часом перейти безпосередньо до знімального процесу. Окрім того, не будемо забувати і про згаданий нами повноформатний альбом, реліз якого музиканти запланували на четвертий квартал поточного року. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Восьмий День – Вільні

iTunes
Google Play
Deezer


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *