Восьмий День – Весною
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Восьмий День – Весною (Відео)

Яскраві та позитивні хлопці зі столичного гурту «Восьмий День» вдихнули нове життя у свою дуже актуальну наразі композицію з промовистою назвою «Весною» та презентували у мережі її акустичну живу варіацію із відповідним супутнім відеорядом. Нагадаємо, що ця композиція увійшла в дебютний повноформатний альбом поп-рокерів під назвою «Крізь тіло», з яким ви завжди можете ознайомитись на нашому сайті за наступним посиланням.

«Перша версія пісні «Весною» з’явилася ще у 2012 році – слова до неї написав наш тодішній бас-гітарист, а музику ми створили спільними творчими зусиллями. Ми часто грали її на концертах, але не вносили до основного сет-листу, допоки не почали записувати свій перший альбом. Саме тоді «Весною» отримала друге дихання, зазвучала по-новому, та полюбилась нашим слухачам, для яких ми наразі підготували і її акустичну варіацію», – розповів «Нотаткам» лідер «Восьмого Дня» Олександр Вітер.

Цікаво, що нове акустичне відео «Весною» – явище далеко не поодиноке, адже нещодавно музиканти відзняли і декілька інших пісень в акустиці та обіцяють почати їх оприлюднювати з певним інтервалом вже найближчим часом. Слідкуйте за новинами від гурту «Восьмий День» та долучайтесь до спільнот колективу у соціальних мережах!


Восьмий День – Весною

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *