Восьмий День – Твої сліди
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Восьмий День – Твої сліди (Кліп)

Нова робота під назвою «Твої сліди» від киян з поп-рок гурту «Восьмий День» – це своєрідне вираження їхньої гуманної соціальної позиції. Зокрема музиканти у своїй новій пісні і кліпі закликають не забувати про важливість підтримки людей, які відчайдушно боряться зі своїми страшними залежностями, та потребують разом із цим міцного плеча підтримки. Всі ці думки хлопці вирішили продемонструвати у відеороботі за допомогою гри на контрастах світосприйняття.

Режисером роботи «Твої сліди» виступив лідер та вокаліст гурту Саша Вітер, а сам кліп хлопці вперше у своїй історії зняли виключно власними силами. Нагадаємо, що у 2014 році колектив відзняв та оприлюднив дві відеороботи – «Буду тебе тримати» та «Кохання наркотик», які отримали позитивні відгуки та навіть потрапили в ефіри телеканалів України. Наструпного року також було презентовано кліп до пісні «Мало».

Зйомки кліпу «Твої сліди» для учасників «Восьмого Дня» видалися точно непростими, адже під час знімального процесу на Київському морі якраз випала чимала кількість снігу, але не зважаючи на низьку температуру навколишнього середовища, крига під сніговим шаром починала танути, перетворюючись на болото під ногами. Відтак, близько половини запланованих епізодів ролику так і не було відзнято. Втім, музиканти із оптимізмом дивляться на такі капризи природи і дякують головній героїні Надії, яка мужньо витримала такі практично екстремальні умови.

Що стосується самої пісні «Твої сліди», то вона має потрапити до переліку треків майбутньої платівки гурту «Восьмий День» (другої за ліком), над записом якої команда наразі продовжує активну роботу.

Українська музика: Восьмий День – Твої сліди

Восьмий День у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *