Восьмий День – Музика в тобі
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Восьмий День – Музика в тобі (Лірик-відео)

Як стверджують музиканти гурту «Восьмий День», їхній новий сингл «Музика в тобі» – це дуже влучне втілення слова «кайф», адже хлопці отримували чимале задоволення від самого тільки процесу роботи над композицією і саме цими позитивними емоціями вони прагнуть наразі поділитися зі слухачами. Основна ідея свіжої роботи від киян – це заклик разом насолоджуватися музикою і життям в цілому.

«Музика грає в середині кожного із нас, все наше життя по суті і є музикою. У новій пісні ми розглядаємо музику як силу, що надихає, дає можливість творити, бути відкритим, бути саме такими, яким ми є насправді. Вона допомагає не боятися перешкод, отримувати від життя якомога більше. Ідея нашого треку «Музика в тобі» народилася зі слів «музика не дасть завмерти», які приніс вокаліст Олександр Вітер на одну із репетицій. І вже відштовхуючись від цього словосполучення, ми почали роботу над піснею. Основний музичний мотив ми знайшли швидко, а під час запису на студії додалось багато варіантів і ідей, які ми втілили у фінальному варіанті композиції», – поділився з читачами «Нотаток» барабанщик гурту «Восьмий День» Денис Балихін.

Трек «Музика в тобі» є синглом з майбутнього альбому команди, який ви почуєте вже у квітні поточного 2018 року. Втім, до моменту виходу альбому учасники колективу планують видати ще один сингл, але на цей раз він буде значно ліричнішим. А що стосується самої майбутньої платівки, то вона значно відрізнятиметься від усіх попередніх робіт киян, адже її звучання побудоване на суміші гітарних рифів та електроніки. «Робимо те, що відчуваємо та хочемо зачіпити ваші серця», – нагадують музиканти.

Українська музика: Восьмий День – Музика в тобі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *