Восьмий День – Мало
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Восьмий День – Мало (Сингл)

Пісня під назвою «Мало» стала першим оприлюдненим синглом з майбутнього альбому столичного поп-рок гурту «Восьмий День», над яким музиканти наразі активно працюють. Її офіційна презентація відбулася на хвилях радіостанції Europa Рlus вчора, 16 червня, а вже сьогодні зазначена композиція з’явилася у вільному доступі в Інтернеті. Проте пам’ятайте, якщо ви дійсно бажаєте підтримати молодих українських виконавців, обов’язково придбайте та завантажте ліцензійну пісню за допомогою Google Play чи Itunes, сплативши символічну суму компенсації.

Динамічний та гострий за своїм змістовим навантаженням сингл «Мало», за словами учасників «Восьмого Дня», фактично розповідає про всіх музикантів гурту, адже важкі одвічні питання часом постають чи не перед кожною людиною. У своїй новій пісні хлопці співають про те, як все ж таки важко втілити у життя власні мрії, маючи на руках саморобні кайдани обставин та прив’язане до ніг каміння звички. Чи може ризик стати виправданою мірою, або ж острах лишитись з пустими руками є нічим іншим, як інстинктом самозбереження – саме таку людську проблематику вибору висвітлили у новій композиції «Мало» музиканти.

Цікаво, що ця пісня фактично не є новою і прихильники столичної формації давно просили учасників гурту записати її студійно. Музиканти ж в свою чергу не тільки дослухалися до побажань слухачів, а й планують їх перевершити – зняти на улюблену багатьма композицію ще й відеокліп. Нагадаємо, що в творчому гандикапі «Восьмого Дня» вже є два відео – кліпи «Буду тебе тримати» та «Кохання наркотик», які ви можете переглянути на нашому сайті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *