Восьмий День – Мало
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Восьмий День – Мало (Кліп)

Слідом за нещодавно оприлюдненою студійною версією пісні «Мало», музиканти київського поп-рок гурту «Восьмий День» днями презентували і відеокліп до неї. Робота над музичним роликом проходила у співпраці зі спеціалістами студії ANEBO Production, а режисером нового кліпу виступив Володимир Шпак.

За задумом Володимира та всієї знімальної групи, кліп на пісню «Мало» мав бути легким для сприйняття та водночас нести у собі певний прихований філософський підтекст. Для втілення цієї ідеї було вирішено використати образи чотирьох основних потужних стихій – Води, Вогню, Повітря та Землі, а також показати у стрічці процеси їхнього поєднання та природної взаємодії. «Кожна людина народжується під знаком однієї зі стихій, володіє часткою її сили . Цього достатньо для звичного розміреного життя, але якщо ставити перед собою набагато вищі цілі, для їхньої реалізації знадобиться значно більше енергії, яку можна отримати внаслідок поєднання чотирьох знаків», – зазначили музиканти «Восьмого Дня».

Варто додати, що одними з перших новий кліп на пісню «Мало» мали змогу побачити прихильники гурту, яких було запрошено на допрем’єрну презентацію на судії звукозапису. Для того, щоб не пропустити фан-зустрічі з гуртом «Восьмий День», а також реліз майбутнього студіного альбому, який заплановано на осінь, долучайтесь до спільнот колективу у соціальних мережах та слідкуйте за новинами.

Теґи: Українська музика, український рок, Восьмий День

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ігор Бузницький says:

    Круто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *