Восьмий День – Лінія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Восьмий День – Лінія (Сингл)

«Ми здатні робити більше, кохати щодня сильніше», – стверджують хлопці зі столичного поп-рок гурту «Восьмий День», які сьогодні оприлюднили у мережі свій новий авторський сингл «Лінії». Свіжий трек команди став першою ластівкою з нового матеріалу колективу після нещодавньої творчої відпустки, пов’язаної в тому числі зі змінами у складі. Відтак, компанію засновникам «Восьмого Дня», Олександру Вітру та Віталію Донцю, тепер складатиме оновлена ритм-секція у складі Сашка Колінька (бас) та Дениса Балихіна (ударні). У останнього, до речі, вчора було День народження, тому ми зі свого боку також приєднуємося до привітань музиканту та бажаємо йому довгої, успішної та цікавої музичної кар’єри!

Повертаючись до самого синглу «Лінії», варто зазначити, що окрім традиційної для гурту тематики романтизму та алегоричних ліній у парі закоханих, учасники команди сподіваються, що дана композиція також символізуватиме лінію старту для наступного творчого етапу «Восьмого Дня». «Усім нам часто доводиться чути, що в житті бувають світлі і темні смуги. Наша нова пісня «Лінія» якраз про них та їхні дивовижні сплетіння! І ніхто не може керувати цими лініями, їхні шляхи прокладено згори. Особисто для мене цей трек є надзвичайно важливим у всіх значеннях: як для подальшої діяльності гурту, так і особисто. Дуже важливий момент і важлива пісня. Всім гарного прослуховування!» – каже вокаліст «Восьмого Дня» Сашко Вітер.

Відтак, напередодні весняно-літнього концертного сезону, усі прихильники «Восьмого Дня» мають надію на повноцінне поновлення діяльності команди, при чому як у плані подальших релізів, так і з боку майбутніх живих шоу. Слідкуйте за новинами у соціальних мережах!

Восьмий День – Лінія

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *