Восьмий День – Лінія
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Восьмий День – Лінія (Lyric відео)

Майже два місяці тому музиканти столичного гурту «Восьмий День», після року творчої відпустки, видали свій новий сингл «Лінія», записаний в оновленому складі. А сьогодні, навздогін тому релізу, музиканти презентують офіційне lyric video до згаданої композиції, створене у найкращих традиціях DIY (do it yourself).

Свійжий ролик учасники колективу відзняли за допомогою телефону і старенької совкової лампи під час однієї з репетицій. «Хочемо бути чесними перед усіма і, що не менш важливо, перед самими собою. Кожен з нас чудово розуміє необхідність відеоконтенту, але дорогий та якісний кліп потребує надзвичайно багато ресурсів. Відеокліп посередньої якості нам робити не хотілося, тому для старту вирішили взяти за ідею саме лірик відео. Для зйомки ми взяли одне джерело світла, телефон і три білих простирадла, якими завісили найдовшу стіну на нашій базі. Монтажем і обробкою відзнятого матеріалу займався вокаліст Олександр Вітер», – розповіли читачам «Нотаток» хлопці з гурту «Восьмий День».

Разом з тим колектив продовжує активно займатися студійною роботою і вже у травні планує представити на розсуд прихильників української музики свій черговий авторський сингл, після якого буде оприлюднено кілька акустичних відео. Не пропустіть!

Українська музика: Восьмий День – Лінія

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *