Восьмий День – Крізь тіло
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Восьмий День – Крізь тіло (Альбом)

От і настав такий хвилюючий і в той же час радісний момент презентації дебютного повноформатного альбому для київських поп-рокерів з гурту «Восьмий День». Женучи подалі від себе настирливі питання щодо того, чи сподобається слухачам оприлюднений матеріал та чи оцінять вони масштаб вкладених у нього сил та переживань, музиканти виклали свою платівку «Крізь тіло» у вільний доступ в Інтернет та очікують на ваші відгуки.

Якщо зупинятись на витрачених для створення диску зусиллях, то їх музикантам «Восьмого Дня» дійсно знадобилася чимало. Презентовані в альбомі «Крізь тіло» тринадцять пісень створювалися, змінювалися та вдосконалювалися протягом двох останніх років, через що, власне, платівка і отримала таку назву. Адже дійсно, кожну композицію альбому учасники гурту пропустили крізь себе не одноразово.

«Ми довго думали над назвою для альбому, перебрали безліч варіантів. «Крізь тіло» – це каскад наших відчуттів та емоцій, які ми прагнули передати через ноти і тексти пісень. Вцілому наша дебютна платівка про життя у найширшому значенні цього слова. У ній присутні пісні на різні соціальні теми, але найбільше уваги, звісно ж, ми приділили самій головній штуці на цій планеті – коханню», – розповів фронтмен «Восьмого Дня» Сашко Вітер.

Ну а просто зараз музиканти вирушили у масштабний всеукраїнський тур на підтримку нового альбому «Крізь тіло», який розпочався 16 жовтня у Львові та налічуватиме аж вісімнадцять живих виступів колективу. Велика київська презентація платівки відбудеться у клубі MonteRay 26 листопада. Не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *