Восьмий День - Кохання наркотик
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Восьмий День – Кохання наркотик (Кліп)

Столичний поп-рок гурт «Восьмий День» презентував глядачам свій другий офіційний відеокліп на пісню «Кохання-наркотик», яка вже стала справжнім хітом та візитівкою для київських музикантів. Композиція, яка була написана ще у 2012 році, створювалась під впливом того самого наркотично-п`янкого відчуття кохання і була підкріплена шаленими емоціями та переживаннями, пов’язаними з ним. Динамічний та позитивний трек одразу знайшов своє коло слухачів, а через деякий час навіть потрапив у ротацію радіостанції «Львівська хвиля», що зайвий раз підкреслило успішність творчого задуму хлопців. Та це й не дивно, адже напевно кожен слухач хоча б раз у житті переживав «наркотичну залежність» від цього світлого почуття.

Відеокліп до зазначеної пісні музиканти гурту «Восьмий День» прагнули зробити максимально гармонійним до композиції: таким саме драйвовим, яскравим та енергійним. До того ж нещодавно пісня «Кохання-наркотик» стала саундтреком до короткометражного фільму «Останься» молодої режисерки Аліни Кравець, тож було вирішено використати у ролику також кадри з цієї стрічки. Ось що розповіла Аліна про співпрацю із київськими музикантами: «У процесі роботи над фільмом ми з хлопцями обговорювали усі можливі варіанти саундтреку до стрічки: у нас було багато ідей, але важливо було обрати саме ту музику, яка могла б якнайкраще підкреслити кожен епізод фільму. На мою думку, саме пісні «Кохання-наркотик» це вдалося найвлучніше, адже у ній є драйв , який ми так довго шукали і потребували».

Новий відеокліп поп-рокерів було презентувано в ефірі телеканалу RuMusic, а сьогодні його можна також побачити і на каналі культурного опору A-One. За словами хлопців, їх відеокліп – це відповідь на одвічне питання: то що ж таке насправді кохання – солодка ейфорія чи гірка залежність?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *