Восьмий День - Герой
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Восьмий День – Герой (Сингл)

«Відкриті рани, листи до мами. Герой, герой, герой в тобі…». Саме таку патріотичну і мотивуючу композицію нещодавно представили своїм слухачам музиканти столичного гурту «Восьмий День». Пісня «Герой» була написана ще під час нещодавньої української революції гідності, але зараз її слова знову стали надактуальними, потрібними та надихаючими. Варто зазначити, що колектив користувався неабиякою популярністю на революційному Майдані, через що «Восьмий День» запрошували виступити перед мітигувальниками цілих сім разів. Хлопці зазначали, що після завершення виступу, багато присутніх підходили до них, тиснули руки та дякували за творчість, яка здатна неабияк підняти бойовий дух у самих складних ситуаціях.

«Важко самому оцінити, як публіка реагує на твої пісні. Та коли сходиш зі сцени, і люди підходять щоб подякувати тобі, це щось дійсно означає. Мабуть, тому нас часто запрошували. На Майдані артисти виступали за свою громадянську позицію, за ідею і переконання, а не за гроші. Саме під враженням від революційних подій я і написав пісню «Герой». Але в нас є й інші композиції, співзвучні із сьогоднішньою ситуацією в Україні», – розповів фронтмен гурту «Восьмий День» Олександр Вітер.

«Героєм може стати кожен: хтось для всього світу, а хтось лише для однієї людини. Герой живе у наших душах та серцях, та дуже важливо не боятися подарувати йому реальне життя. Герой у тобі!» – зазначили музиканти в анотації до свіжої композиції. Презентація нової пісні відбулася на цьогорічне свято Дня Незалежності України.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/166743361″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *