Восьмий День – Буду тебе тримати
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Восьмий День – Буду тебе тримати (Кліп)

Озброївшись грайливим весняним настроєм, жагою до експериментів і купою власних ідей та задумів, хлопці зі столичного гурту «Восьмий День» відзняли і презентували публіці свій дебютний кліп на пісню «Буду тебе тримати». У своєму свіжому відео музиканти вирішили показати чоловікам всю відверту правду про жінок, взаємовідносини з якими часом бувають дуже кумедними і смішними для тих, хто спостерігає за їх розвитком зі сторони. Тож у кліпі «Буду тебе тримати» глядач зможе трошки постежити за імпровізованим особистим життям учасників гурту, в якому в останніх буквально зв’язані руки. Дуже символічно, що висвободити їх, а також подолати будь-які інші життєві труднощі, як у кліпі так і у житті, хлопцям допомагає їхня любов до музики.

А загалом, пісня і кліп під назвою «Буду тебе тримати» звісно що присвячені темі кохання, почуттів і романтизму. «Ця пісня декілька років тому народилась від кохання, у коханні й для кохання. Закохані, тримайте одне одного й ніколи нікому не віддавайте в цьому житті!» – закликав слухачів фронтмен гурту «Восьмий День» Олександр Вітер.

Створити свій перший професійний відеокліп київським музикантам допомогла телеведуча програм «Кумири та кумирчики», «Нехай вам буде кольорово» та «Star-шоу» на Першому національному, кліпмейкер і редактор Ніка Синічкіна, яка виступила в ролі режисера музичної міні-стрічки. За її словами, у відео вона намагалась максимально врахувати і відобразити всі побажання й творчі ідеї учасників гурту «Восьмий День», а на скільки це вийшло, найкраще розсудять глядачі. «Якщо кожній людині захочеться передивитися цей відеокліп двічі чи тричі, то я буду дуже задоволена, що разом із хлопцями з «Восьмого Дня» ми все ж таки змогли достукатися до сердець глядача», – зазначила вона.

Музиканти презентували свій новий кліп, а разом з тим і свіжу музичну програму, під час великого сольного концерту, який нещодавно відбувся у столичній «Бочці» на Подолі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *