Восьмий День – 1х1
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Восьмий День – 1х1 (Сингл)

Дуже сподіваємось, що сьогоднішнім ранком «відсутність кави не обмежить вашу розмову», зокрема, розмову музичну – про новинку від столичного поп-рок гурту «Восьмий День» під назвою 1х1Один на один»). Всі ті, хто пильно слідкує за творчим шляхом киян, можуть зазначити, що ця назва їм дуже знайома, та, з рештою, будуть у цьому абсолютно праві, адже класична версія даного треку була присутня у студійному повноформатному альбомі «ВД», виданому трохи більше, чим півроку тому.

Але новопрезентована композиція 1х1 за своєю суттю є оновленою light-версією альбомного твору, та, як відмічають самі музиканти, до того ж набагато більш чуттєвою та романтичною. Словом, у роботі над цим треком хлопці прагнули створити ніжний акомпанемент до весняного настрою, саундтрек для ваших любовних історій і просто музичну пігулку гарного настрою. Саме так і з’явився на світ свіжий студійний інтернет-сингл 1х1.

Додамо, що нова пісня «Один на один» є далеко не останньою запланованою на найближчий час прем’єрою від гурту «Восьмий День», адже просто зараз продовжується робота над новим авторським матеріалом на студії звукозапису InDastudio. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *