Ворст - Але
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ворст – Але (Альбом)

Альтернативна команда з міста Рівне під назвою «Ворст» оголосила про вихід свого дебютного повноформатного альбому «Але…». Гурт, який було засновано в 2011-му році, по різним причинам неодноразово змінював свій склад, тож саме на цьому наголошує фронтмен гурту М’яч Дредбол (він же Ігор Панчук), відповідаючи на питання про досить довгий шлях до першого студійного релізу. «Щоразу з приходом нової людини запис платівки відкладався або переносився задля того, щоб музикант мав змогу спокійно вивчити існуючі партії та підібрати нові, а також навчився грати у команді й гармонійно влився у колектив», – розповідає він.


Свіжий альбом «Ворст» складається з дванадцяти композицій, серед яких дві спільно записані з іншими музикантами пісні, кавер на відомий хіт гурту Тартак «Божевільні танці», а також ввідний інтро-трек. Як розповіли музиканти, можливо диск «Але…» вийшов не таким великим за часом звучання, як би їм того хотілося, але зупинятися на досягнутому вони вже точно не збираються і вважають альбом додатковою мотивацією для подальшої творчої діяльності.


Ще однією цікавинкою вищезгаданого альбому є його обкладинка, а точніше її відсутність. Вже зовсім скоро рівняни звернуться до своїх шанувальників за допомогою і проведуть серед них конкурс на найбільш влучний і креативний cover для диску. Звісно, що найкращий з запропонованих варіантів стане офіційною обкладинкою альбому, а всі інші цікаві варіанти будуть розміщені на офіційному сайті гурту та у їхніх спільнотах у соціальних мережах. Також на виданому в майбутньому фізичному диску музиканти обов’язково розмістять щирі слова вдячності всім, хто долучився до його створення та у різні способи допомагав учасникам «Ворст» реалізувати всі їх заплановані мизичні і не тільки ідеї.


Наразі гурт «Ворст», після видання свого першого студійного альбому, не планує спочивати на лаврах, а вже зараз готує для слухачів новий матеріал. Наступним музичним доробком учасників гурту стане спільна композиція із рівненським репером Сергієм “Свободным” Загребельним.


До речі, щодо спільно створених пісень, то в альбомі «Але…» слухач їх знайде цілих дві – дуетна композиція «Сліди», записана із лідером гурту «Фіолет» Колосом, а також «Заборонена пісня», створена у співпраці із гуртами «Механічний Апельсин», «Брем Стокер», «Шрі-Ланка» та вже згаданим раніше «Фіолетом». Ідея створення «Забороненої пісні» належить вокалісту «Механічного Апельсину» Юрію, який запропонував зробити таку собі солянку з кількома гуртами. У результаті вийшло так, що на чорновик пісні наклалися частинка стилю і особистості кожного з учасників задіяних музичних формацій, що не могло не сподобатись фронтену гурту «Ворст», який на своє прохання щодо розміщення композиції в новому альбомі отримав у результаті ствердну відповідь.


Розповідаючи про другу дуетну композицію «Сліди», М’яч Дредбол зазначив, що вона з самого початку планувалася у якості feat-пісні із виконавцем, який зможе повністю її відчути та якнайширше і якнайкраще розкрити слухачеві її зміст. «Коли вона набрала теперішніх обрисів, то я одразу зрозумів, що хочу записати її з Колосом (Фіолет), адже мені дуже імпонує його творчість як романтика та відірваного хлопця одночасно. До речі на багатьох фестах ми вже грали цю пісню, а місце приспіву я просто пропускав, попереджаючи публіку, що тут буде співати Колос», – посміхається він.


Тож друзі, якщо ви дійсно бажаєте підтримати талановитих виконавців, приходьте на їхні виступи і купуйте видані ліцензійні диски. Також не забувайте залишати ваши відгуки і побажання щодо музичного матеріалу, адже для музикантів це дійсно багато значить. Залишити свої враження про альбом і сам гурт «Ворст» ви з легкістю зможете на офіційній сторінці гурту ВКонтакті за наступним посиланням.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *