Воплі Відоплясова – Талалай
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Воплі Відоплясова – Талалай (Кліп)

Культовий український гурт «Воплі Відоплясова» представив публіці свій новий пікантний відеокліп на пісню «Талалай» з останнього студійного альбому гурту під назвою «Чудовий Світ». Як зазначив лідер «ВВ» Олег Скрипка, ця пісня є сумішшю чуттєвості, кохання та процесів народження нового життя внаслідок великої любові.

Режисером новопредставленого відео виступив відомий кліпмейкер Володимир Якименко з Pistolet Film, знаний за співпрацею із багатьма вітчизняними виконавцями. За задумом режисера, кліп мав стати справжньою колискою символізму – так, наприклад, використані у кадрі розливи молока символізують Чумацький шлях, а вода – космос, адже всі космонавти перед польотами тренуються у воді. Плавання символізує сам політ, бо кожна закохана людина водночас знаходиться у польоті та плаває бурхливими хвилями романтичних емоцій життя. У свою чергу оголені тіла, за словами режисера, є фантасмагорією у стилі Леонардо да Вінчі.

У якості запрошеного гостя у кліпі «Талалай» з’являється лідер іншого відомого українського гурту «ТНМК» Олег «Фагот» Михайлюта, який виконав партію на фаготі. До речі, нещодавно Олег також презентував свій новий відеокліп у рамках свого сольного проекту Fahot. Переглянути відео під назвою Mantra ви можете на нашому сайті за наступним посиланням.

Варто додати, що кліп на пісню «Талалай» став для музикантів «Воплів» шостою екранізацією пісні зі згаданої платівки «Чудовий Світ» та 21-м роликом у відеографії гурту загалом.

Теґи: Українська музика, С.К.А.Й., Україно

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *