Воплі Відоплясова – Несе Галя
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Воплі Відоплясова – Несе Галя (Кліп)

Урок патріотичного виховання від гурту «ВВ»: легендарні українські рокери сьогодні презентували свій новий кліп під назвою «Несе Галя». До речі, такий антураж відео не є випадковим хоча б з огляду на те, що 1 жовтня Україна відзначатиме День вчителя, але оскільки свято припадає на вихідний день, саме сьогодні, у п’ятницю, відбуватимуться всі характерні урочистості у навчальних закладах.

У свіжому ролику «Воплі Відоплясова» стилізовані під американський гранжовий гурт, який виступає перед учнями у типовому спортивному залі, але замість очікуваної «Нірвани», виконує українську народну пісню «Несе Галя», осучаснену та перероблену під потужну гітарну стилістику. До речі, даний трек вже кілька днів був доступним для придбання на iTunes та Google Play, а сьогодні, 29 вересня 2017 року, разом із супутнім кліпом, відбулася його офіційна інтернет-прем’єра.

Режисером відео виступила Анна Бастон, а операторську роботу виконував Олексій Барсук. Студенти у кліпі «ВВ», до слова, цілком справжні – участь у зйомках взяли учні Київського національного університету культури і мистецтв, а також представники танцювального колективу «Бетмен». Знімальний процес проходив у Києві, в одній зі шкіл на лівому березі столиці.

«Дрімучий «совок» остаточно знесло паводком українських флюїдів! У новому кліпі і суворий охоронець, і вибагливий завуч, і весь зал старшокласників відчули на собі весь вир українства під звучання нашої «Галі». Ця народна композиція завжди змушує бриніти українську душу, а наша несподівана версія у стилі «грандж» взагалі здатна подолати будь-які суспільні упередження щодо української культури», – ділиться враженнями лідер «Воплів» Олег Скрипка.

З нагоди прем’єри офіційного відео від «ВВ», на сторінці гурту у Фейсбук можна прийняти участь у конкурсі репостів, вигравши брендовані подарунки від музикантів. Детальні умові розіграшу за наступним посиланням.

Українська музика: ВВ – Несе Галя

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *