Воплі Відоплясова – Дібрівонька
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Воплі Відоплясова – Дібрівонька (Кліп)

«Воплі Відоплясова» презентували кліп «Дібровонька», знятий до композиції, що має прадавню мелодику, і яку лідер гурту Олег Скрипка трохи доповнив власною лірикою. Цікаво, що автентичну пісню віком у майже 500 років було знайдено під час фольклорної експедиції гурту «Божичі» – її споконвіку присвячували дівчатам, які втрачали коханих на війні.

«Пісня народна, але ми її так обробили, що вона зазвучала досить сучасно. Цей баланс було витримано. У місці, де ми знімали кліп до неї, були дуже якісь нетипові гори – наче у Карпатах все те виглядало. А полонина яка – такі пасовища, такі гори, з краєвидом шаленим, десь далі лісок мальовничий… Словом, всіх запрошую подивитися цей кліп і відчути душевність української народної пісні», – коментує новинку Олег Скрипка.

Зйомки ролику «Дібровонька» проходили у мальовничій місцевості під Києвом, а саме у Лісниках (село в Києво-Святошинському районі). Таку локацію було обрано не випадково, адже саме там знімальній команді вдалося віднайти справжню полонину. Очолив знімальний процес режисер Павло Кільдау, а операторську роботу виконав Євгеній Кирей.

Велику увагу лідер гурту «Воплі Відоплясова» вирішив приділити головним героїням, якими стали дівчата-моделі. За словами Олега, моделі дуже дарма мають такий імідж, нібито вони не дуже розумні, чи зациклені виключно на своєму зовнішньому вигляді. За словами виконавця, це абсолютна неправда і серед них є чимало розумних і талановитих дівчат, яких він запросив до зйомок (кастинг: KModels). Не в останню чергу свій вибір Олег мотивував тим, що обрані дівчата мають помітний акторський талант і щиро зацікавилися народною піснею.

Воплі Відоплясова – Дібрівонька

Воплі Відоплясова у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *