Воплі Відоплясова – Чудовий Світ
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Воплі Відоплясова – Чудовий Світ (Кліп)

Новий кліп під оптимістичною назвою “Чудовий Світ” від легендарних ВВ було знято на титульну композицію з майбутнього альбому гурту, який стане першим за майже сім років творчої відпустки. Майбутня платівка під ідентичною кліпу назвою стане десятою в творчому доробку Воплів Відоплясова і хлопці планують відзначити таку круглу цифру масштабним туром Україною. Як розповіли музиканти, в турне разом з ними на сцені гратимуть сім музикантів оркестру Збройних сил України, а географія виступів наразі включає більше двадцяти міст.

Локацію для зйомок нового відео музиканти віднайшли у Запоріжжі серед мальовничої природи тамтешніх степів, зелених лісів і кришталевих річок, що якнайкраще підійшли для відображення настрою у стилі “хіппі” і оптимістичних меседжів від учасників гурту. Як розповів Олег Скрипка, таке відео є досить актуальним у похмурому сьогоденні, коли люди майже розучилися бачити яскраві фарби оточуючого середовища, застрягаючи в щоденних турботах і проблемах. Олег вважає, що кожній людині під силу самій генерувати різнобарв`я своїх днів, тож саме цей посил він зі своїми музикантами спробували передати у відеокліпі “Чудовий Світ“. Вже звично у ролі режисера-постановника виступив сам фронтмен гурту, який також займався написанням тексту до вищезазначенної композиції. Музику ж до пісні Олег cтворив у співпраці з гітаристом Євгеном Рогачевським.

Точна дата виходу нової платівки ВВ поки не повідомляється, проте перша концертна презентація “Чудового Світу” відбудеться вже за тиждень у Львові. Цікаво, що новий альбом рокерів буде видано початково у форматі вініл-платівки, а вже потім на звичних для багатьох CD-носіях.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *