Воплі Відоплясова - Чудовий Світ
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Воплі Відоплясова – Чудовий Світ (Альбом)

Легендарні українські рокери з гурту “ВВ” подарували всім меломанам квитки до свого внутрішньоколективного “Чудового Світу“, адже саме таку назву носить їхній новий ювілейний альбом. Свіжа платівка стала десятою в дискографії колективу, і, за словами його учасників, дуже відрізняється від попередніх. Як зазначив Олег Скрипка, сьогоднішні “ВВ” вирушають у подорож новими музичними площинами, які були раніше не підкорені музикантами. Цей самий новий напрямок Олег характеризує як “симфо-панк”, який, по суті, є новаторством, якщо не у світовій, то в українській музичній культурі точно. Учасники гурту вже вирушили у масштабний тур на підтриму “Чудового Світу“, який налічує двадцять міст України. Музиканти планують представити слухачам нову програму, що складається зі свіжих композицій, а також відомих хітів гурту, що будуть виконуватись розширеним складом “ВВ” із дещо іншим звучанням.

Воплі Відоплясова працювали над своїм десятим альбомом протягом майже двох років, паралельно займаючись створенням і облаштуванням власної студії звукозапису. “Чудовий Світ” став першим повноформатним релізом гурту з 2006-го року, коли було видано альбом під назвою “Були деньки”. Проте гурт зовсім не зникав з музичного обрію протягом цих років, а час-від-часу дарував прихильникам міні-альбоми і збірки кращих пісень.

Варто зазначити, що альбом “Чудовий Світ” початково було презентовано у якості лімітованої вініл-платівки, а вже згодом видано на звичних компакт-дисках.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *