Воплі Відоплясова & Ustym – Ми ростем
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Воплі Відоплясова & Ustym – Ми ростем (Кліп)

Гурт «ВВ», разом із сином лідера команди Олега Скрипки, до дня українських скаутів презентував роботу «Ми ростем». За словами музикантів, цю композицію вони присвячують діяльності пластунів (вітчизняна організація скаутів). Цікаво, що всі діти Олега зайняті цією справою, тому дану роботу можна назвати одою родинній справі.

В основу пісні «Ми ростем» покладено слова, які написав Богдан Нижанківський, музика та фінальне аранжування створили Олег Скрипка та «Воплі Відоплясова».

У цій пісні співає син Олега – Устим Скрипка, а режисером відео та його ідейним натхненником виступила дружина Наталя Скрипка. Оператор – Сергій Михальчук.

Як з’ясувалося, попри юний вік, Устим вже давно та серйозно займається музикою. До того ж, у свої 13 років, він вже встиг опанувати кілька музичних інструментів, фах аранжувальника, а також активно розвиває свій блог на YouTube. Окрім того, з часом, Устим планує випустити ще й свій сольний альбом.

Як зазначив лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, композиція «Ми ростем» є життєствердним роковим гімном «Пласту», організації українських скаутів, яка вже понад сотню років сприяє культурному та патріотичному вихованню юнацтва та дітей.

Воплі Відоплясова & Ustym – Ми ростем

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *