Воплі Відоплясова – А-я-я-й
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Воплі Відоплясова – А-я-я-й (Кліп)

Воплі Відоплясова оприлюднили новий кліп до пісні «А-я-я-й», яка була написана ще у далеких дев’яностих, коли музиканти мешкали у Франції. Тож не дивно, що відповідна атмосфера знайшла своє відображення й у свіжому кліпі «ВВ». Зауважимо, що «А-я-я-й» – далеко не перша «пісня з полиці», яку «Воплі» записали останнім часом, адже до неї прихильники мали змогу познайомитися з такими роботами як «Кобіта» та «Лазня».

Цікаво, що на написання даної композиції Олега Скрипку надихнула добірка музики бас-гітариста Олександра Піпи. «На цьому диску була циганська народна пісня «Ах, Ручеек Мой Ручеек» і там був приспів «А-я-я-й». Саме він і надихнув мене на створення композиції. Я написав свій куплет, а приспів залишив «А-я-я-й». Ми кілька разів виконували пісню на концертах, але, оскільки французи, не дуже добре відчували цю річ, це не в їхній культурі, тому ми вирішили відкласти трек у шухляду», — занурився у спогади Олег Скрипка.

Режисура нового кліпу, витриманого у ретро-стилістиці – Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак. За їхніми словами, ідею відео вони вигадали разом із Олегом Скрипкою, який прагнув поєднати у ролику комедію і драму. «У кліпі відображено, як одну і ту саму історію можна подати зовсім по-іншому», – кажуть кліпмейкери.

За словами учасників «ВВ», пісня «А-я-я-й» є ще одним кроком до їхнього майбутнього альбому, який, на жаль, найближчим часом точно завершено не буде, зважаючи на те, що у колективу поки що виходить записувати одну пісню на півроку.

Воплі Відоплясова – А-я-я-й
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *