Волосся Вероніки – Хто б подумати міг
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Волосся Вероніки – Хто б подумати міг?! (Кліп)

Хлопці зі столичного панк-гурту «Волосся Вероніки» вже мають за плечима такий приємний творчий багаж, як дебютний студійний альбом, декілька синглів та досвід живих виступів, а от відзняти офіційний кліп у музикантів все ніяк не складалося. Не складалося до теперішнього моменту, адже наразі колектив оприлюднив у мережі своє перше відео на пісню «Хто б подумати міг?!», відзняте Денисом Кучеренко з іншої музичної формації Hellfire Sox (операторська робота плюс режисура). До речі, сам трек записував і зводив ще один учасник Hellfire Sox – Alex Hellfire (запис – Boutique 888 Studio).

Окрім режисера ролика, вагомий внесок у формування основної ідеї відео вніс барабанщик «Волосся Вероніки» Сергій Ярко. Знімальний процес, що дуже символічно для команди із добрим почуттям гумору, відбувався 1 квітня 2017 року на одній із київських студій, а в якості акторів кліпу були задіяні друзі гурту.

Презентація дебютного кліпу відбулася 2 червня в київському сьорф-кафе FreeGen, там же були відіграні повноцінні сети гуртів «Волосся Вероніки» і вже згаданих нами Hellfire Soх. Як розповіли «Нотаткам» музиканти «ВолВер», надалі вони починають максимально активно готуватися до майбутніх виступів, а також планують паралельно працювати над треками для нового релізу, який, скоріш за все, матиме вигляд міні-альбому.

Волосся Вероніки – Хто б подумати міг?!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *