Волосся Веронiки – Обман
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Волосся Веронiки – Обман (Сингл)

Київський панк-рок бенд «Волосся Вероніки» записав та оприлюднив свій новий трек «Обман», де, не дивлячись на назву, хлопці у звичному для себе стилі розповіли історію дорослого хлопця, який, не зважаючи ні на що, продовжує вірити у справжні новорічні дива. У записі свіжого треку учасникам гурту вже характерно допомагав Олександр з київського хоррор-бенду Hellfire Sox, за що музиканти висловлюють йому величезну подяку.

«Обман» – це лист наївного хлопця, який подорослішав, але все ще сподівається на новорічні дива. Він давно вже переконався, що Діда Мороза не існує, та надія, як то кажуть, помирає останньою. Ця пісня в акустичному вигляді була написана ще кілька років тому, але одразу ж відправилася на полицю очікувати свого часу. Через деякий час у нас виникли ідеї щодо її електричного звучання, тож було вирішено записати пісню до нового 2016 року – за тематикою цілком підходить до свята, хоча і назва «Обман» на це ніяк не натякає», – розповів нашому сайту Фара, вокаліст «Волосся Вероніки».

Наразі в планах «Волосся Вероніки» значиться багато студійної роботи, адже учасники гурту прагнуть нарешті записати студійно новий матеріал, якого у них, до речі, назбиралося чимало. Слідкуйте за новинами від колективу у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *